Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó előjel?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik, de még ezt nem mondtam meg neki, csak mostanában fogok vele először találkozni. Sokszor elgondolom milyen jó lehet átölelni, megfogni a kezét és vele sétálgatni, filmet nézni, tervezgetni a közös jövőnket stb.


Ezzel a lánnyal már sokat beszéltem az interneten és úgy érzem jellemben teljesen hozzám passzol. Persze úgy is gondolok rá, hogy milyen jó lenne már lefeküdni vele, de nem ez a gondolat foglalkoztat leginkább hanem, hogy végre megölelhessem.


Csak attól félek, hogy ő nem ugyanezt érzi irántam...


2014. szept. 25. 08:33
 1/8 csabika1971 ***** válasza:

Most nem értem. Mi lenne a jó előjel?

Hogy tetszik neked egy lány? Nekem is tetszik egy, remélem nem ugyan az.

Kérdésed nem tudom értelmezni, ezért érdemben válaszolni sem tudok rá.

2014. szept. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha találkoztok akkor kiderül hogy élőbe is annyira szimpatikusak vagytok-e egymásnak :) Az szerintem jó jel hogy találkozik veled, ha nem tetszenél neki nem lennél szimpatikus neki akkor nem találkozna veled :)
2014. szept. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz válaszolni akkor minek írtál, mondd? Olvasd el még párszor a kérdés leírását és értelmezd!
2014. szept. 25. 08:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Fotot láttál rola
2014. szept. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ez a csabinak szólt
2014. szept. 25. 08:56
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, fotót láttunk egymásról, én is róla.
2014. szept. 25. 08:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig az elsőnek teljesen jogos a kérdése! Milyen előjelre gondolsz? Csak azt írod le, hogy te mit érzel a lánnyal kapcsolatban. Ez nem előjel, hanem az érzéseid!
2014. szept. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es kezet foghatsz az elsővel nyugodtan!
2014. szept. 25. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!