Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van már. Szakító ok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van már. Szakító ok?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük a barátommal, hogy délelőtt feljön hozzám, mert később melóznia kell, mert elaludt. Most azt mondja ne haragudjak, mit csináljon, ha egyszer nem kelt fel. Én meg felkeltem és vártam. Milyen ez már? Most meg azt mondja, hogy ne veszekedjek.
2014. szept. 25. 10:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
nem való még neked párkapcsolat. ha ennyi miatt szakítanál.
2014. szept. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem első alkalom. És úgy érzem semmibe vagyok véve.
2014. szept. 25. 11:01
 3/17 anonim ***** válasza:
Ilyen miatt nem szokás szakítani. Az már szakító ok, ha valami más, komolyabb dolog miatt eleged van belőle.
2014. szept. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az nem elég, hogy ez csinálja, aztán most meg neki áll feljebb, hogy ne veszejek, meg meglássuk, hogy holnap találkozunk-e, pedig én lemondanám a programomat miatta.
2014. szept. 25. 11:05
 5/17 anonim ***** válasza:

Vannak akik már annak örülnének,hogy melózik a párjuk.

Én meg örülnék ha ennyi baj lenne minden kapcsolatban,hogy elalszik valaki.

2014. szept. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szerintem az már sok, hogy most is neki áll feljebb.
2014. szept. 25. 11:12
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A helyeben biztos szakitanek egy ilyen hisztis idiotaval.
2014. szept. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kicsit gondold végig az ő helyzetét is. Van egy munkája, ahol kidöglik mint állat ezért fáradt. Feltételezem nem véletlenül aludt el. Erre a barátnője ahelyett, hogy megértené még veszekszik is vele egy sort. Ok. Lehet, hogy neki kellene gondolkodni azon, hogy keres egy megértőbb társat...
2014. szept. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ha más programja van, focizni kell menni, vagy épp hajnalban felkel horgászni, akkor nem alszik el...
2014. szept. 25. 11:32
 10/17 anonim ***** válasza:

Üzenem a párodnak, hogy akadjon ki ő is.

Milyen barátnő az ilyen aki ugráltatja? Tudod,lehet fognám magam és átmennék én hozzá. A cirkuszolásra elvesztegetett időt így hasznosan is el tudtad volna tölteni.

Azon meg nem kell csodálkozni,hogy nem is lesz majd kedve menni,inkább alszik.

2014. szept. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!