Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van már. Szakító ok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van már. Szakító ok?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük a barátommal, hogy délelőtt feljön hozzám, mert később melóznia kell, mert elaludt. Most azt mondja ne haragudjak, mit csináljon, ha egyszer nem kelt fel. Én meg felkeltem és vártam. Milyen ez már? Most meg azt mondja, hogy ne veszekedjek.
2014. szept. 25. 10:56
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon igazságtalanok vagytok. Nem helyes ahogy kezeli a helyzetet, és ahogy egyáltalán nem érdekli, amit mondok, nem beszél velem, el van foglalva. Ha más programok miatt fel tud kelni, akkor egy randi miatt miért nem?
2014. szept. 25. 11:39
 12/17 anonim ***** válasza:

Na látod, ezt éred el, horgászni,focizni felkel, miattad nem.

Lehet véletlen is, hülyén jött ki ,nem kell agyonkombinálni.

De tapasztalataim szerint ,ha nehéz is, hisztit mellőzni , attól kiugrok én is az ablakon,pedig nem vagyok pasi.

2014. szept. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Jujj, akkor dobd. Na,úgy jobb lesz. Mindenkinek.
2014. szept. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez szakító ok, legalábbis a pasid részéről. Persze, ha az ijes fajta viselkedés más terülteken is jelen van, akkor az nem jó, de véleményem szerint a kapcsolatnak eleve meg sem kell születnie, ha ilyen az illető. Annak mi értelme, hogy összejössz valakivel, akinek ismered néhány hibáját, de úgy gondolod, hogy tolerálni tudod majd, x idő után meg rájössz, hogy mégsem és szakítasz. Ennyire nem ismerik magukat az emberek?
2014. szept. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Megcsalt.
2014. szept. 26. 00:15
 16/17 anonim ***** válasza:
hogy derült ki? vagy csak te gondolod ezt?
2014. szept. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Elmondta.
2014. szept. 30. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!