Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan ami már túl kedves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ami már túl kedves, túl sok?

Figyelt kérdés
Sokszor megkapom, hogy fejezzem be ezt az aranyos vagyok dolgot. Túl kedves vagyok az emberekkel, ez az legidegesítőbb tulajdonságom... Mit tehetné vele? Olyat kéne keresnem aki értékeli ha kedves vagyok, vagy inkább visszavenni belőle?
2014. szept. 25. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Én már megtanultam sokszor, hogy minél kedvesebb vagyok az emberekkel, annál jobban hátbaszúrnak. Szóval most vacilálok, hogy egy utolsó tahó legyek-e.
2014. szept. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább vedd vissza a kedvességet, sajna ezt nekem is meg kellett tanulnom:-)
2014. szept. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is egyre inkább azt látom, hogy durvábbnak kell lenni mert eddig a legtöbb lánynál a barát zónában kötöttem ki :P
2014. szept. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok... És fiúk mondták már hogy nem kell főzni nem kell sütit csinálni ne legyek már ennyire kedves stb. Pedig én jót akartam. :D
2014. szept. 25. 14:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre,hogy ha valaki arrogáns már már előbb kivívja a tiszteletet,mint egy spontán kedves és aranyos ember.Mert utóbbit valamikor gyengeségnek nézik.
2014. szept. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!