Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha az exetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha az exetek folyton felbukkanna és nem értene a szóból?

Figyelt kérdés

4 éve szakítottam vele, rengeteget hazudott, átvert, pénzzel lehúzott.

Túlléptem rajta, évek óta boldog kapcsolatban élek.

De az ex időről-időre felbukkan. Sokáig hívogatott, fel sem vettem, tiltottam.

Üzent,hogy barátok maradhatnánk,Facebook-on megjelölt, letiltottam. Volt, hogy azzal keresett meg, hogy fordítsam le az önéletrajzát idegen nyelvre..

Az anyámat is keresi, hülye, álindokokkal.

Elmondtam neki, hogy nem akarok barátkozni, felejtsen el, vegye úgy, hogy nem is léteztem. Elég keményen válaszoltam pár hónappal ezelőtt, de lepereg róla minden.


A minap újabb üzenetet kaptam, miszerint szeretné elrendezni a dolgokat. (?)

Kértem szépen, csúnyán, semmi sem hat, mi a fenét tegyek?

Ha nem reagálok, akkor is x idő elteltével újra előkerül.

Tudom, hogy hülyével bot nélkül nem lehet beszélni, de már tanácstalan vagyok és rettentően idegesít.


2014. szept. 25. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nagyon durva. Rendőrségen próbáltad már feljelenteni zaklatásért?
2014. szept. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amikor szakítottunk és hívogatott, számot váltottam. Azóta viszont nem rendszeres, van, hogy hetek telnek el, van, hogy pár hónap. Nem tudom, hogy a rendőrség ezzel foglalkozna-e. Nem fenyeget, nem zsarol..
2014. szept. 25. 17:14
 3/6 anonim ***** válasza:
a párodnak elmondtad ezeket? próbáljon meg ő elbeszélgetni az exel, hát ha akkor ért a szóból
2014. szept. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, a párom mindig tudott ezekről, a legutóbbi üzenetet is megmutattam neki.

Tartok tőle, hogy tettlegességig is elfajulna, ha beszélnének, mivel az exemről tényleg minden lepereg. Sem megséretni nem lehet, sem meggyőzni, hogy ami volt, az a múlté már. Komolyan azt hiszem, hogy valami személyiségzavara van..

2014. szept. 25. 17:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Elintéztem, hogy a barátja szakítson vele. Ezután letiltott, letörölt mindenhonnan, elégette a cuccokat, amiket neki adtam, felhívott sírva, hogy most megöli magát.


Aztán nem ölte meg magát.

2014. szept. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az öngyilkossággal való fenyegetés még évekkel ezelőtt megvolt, dehogy tette meg.. érzelmi zsarolásnak akarta használni, sajnos nem hatott meg.


Most tudtam meg, hogy kedden anyámnak azt írta: Meg kell tennem.

Amúgy én vagyok a nő a történetben.

2014. szept. 25. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!