Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyton beleélem magam, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton beleélem magam, és koppanok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Magamat átlagos lánynak mondanám. Se nem csúnyának, se nem szépnek.

Nos, mindig amikor megtetszik egy fiú félre értelmezem a jeleket, bele élem magam, és koppanok. Ráadásul nem is a menő vagy a "divat"srácok tetszenek. Amikor megtetszik valaki, a barátnőimnek mindig az a reakciója, hogy csúnya a srác, de én helyesnek látom Őket.

Ahogy látom a többi lányt, szinte bárkit megkaphatnak külsőtől függetlenül. Nekem meg még a "csúnya" fiúknál sincs esélyem.

Nektek hogy sikerült elérni, hogy ne éljétek bele magatokat? Minél több csalódás ér, annál jobban magamba fordulok, már pszichológushoz is jártam(más ügyben, de ez is közre játszott). Lány létemre nagyon csípi az önbizalmam a sok koppanás...19/L.


2014. szept. 23. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy idő után elfogynak az érzelmek, legalábbis nálam elfogytak.
2014. szept. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia,kicsit idösebbel probaltad?a korodbeliek nm becsülnek meg
2014. szept. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az érzések fájdalmasak lehetnek, de ezek nélkül nem élet az élet.
2014. szept. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül a problémáddal.Nagyon sok lány és fiú is ebben a cipőben jár.Ne éld bele magad,igy nem ér akkora csalodás és az önbizalmad sem roppan meg.Az első és legfontosabb,hogy az őnértékelésed tedd rendbe.
2014. szept. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan vagyok, csak a másik oldalt képviselem. De nem érdemes sokat őrlődni rajta. Le kell szarni mindent és élni az életedet, valami célt ki kell tűzni, vagy olyat csinálni amit szeretsz. :D


23f

2014. szept. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Törődj bele,mást nem tudsz sajnos,és ezt tapasztalatból mondom.Én több,mint 8 évig mindent megpróbáltam azért,hogy legyen barátnőm.Eljártam mindenfelé,jól éreztük magunkat a haverokkal,de csak elutasítást kaptam egytől egyig...Nem is számoltam már meg hányat kaptam,mert túl sok lenne az a szám...

23/F

2014. szept. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hogy érted, hogy elfogytak? Nem éreztél "fájdalmat", se "szerelmet"?

2. válaszoló: sajnos az idősebb fiúk észre se vesznek. A korosztályomnál jóval fiatalabbnak nézek ki(olyan 14-5 évesnek), hiába öltözök csinosan, sminkelek, a baba arc ellen nem tudok tenni, még a mostani 15-6 évesek is idősebbnek néznek ki nálam.

2014. szept. 23. 22:19
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ!

Nos tény, hogy az önértékelésemet kellene rendbe tennem, meg letojnom...van más célom, csak egyszerűen már sokszor az utcára se merek kimenni, mert úgy érzem csúnya vagyok. A kevésbé szép(tudom, a szépség relatív) és duci barátnőim is amikor mesélik, hogy így meg úgy udvarolnak nekik, akkor én csak lesek, hogy nekem miért nem.

23/F. Feladnunk sose szabad én azt mondom.:)

2014. szept. 23. 22:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen pontosan úgy értem, nem érzek fájdalmat, se szeretet, szerelmet se. Szinte semmit ilyen téren. Ha akarnék se..
2014. szept. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Találj magadnak elfoglaltságot, egyébként én nem bánom, hogy beleélem magam, még ha koppanok is, mert ez az érzés is boldoggá tesz. Hát még ha beteljesül egyszer. (én 29 éves nő vagyok)
2014. szept. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!