Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fontosabb manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb manapság ennyire a pénz, és a tárgyi boldogság?

Figyelt kérdés
Nem akarok egy kalap alá venni minden huszonéves férfit, aki a jövőt karriert akar építeni, szóval akinek nem inge ne vegye magára. Egyre jobban kiakaszt az, ahogy a párom gondolkodik a jövőről. Önfejű és megy a maga feje után mégha el is esik. Kiment külföldre dolgozni, amit azzal indokolt, hogy meg akarja alapozni a jövőjét és házat, autót akar, amihez pénz kell. Nem szívesen hagy itt de ő nem mutatja ki ennyire mint én. Amikor mondtam neki, hogy egy normális kapcsolatban gondolnak a felek egymásra azt mondta ugyanúgy fog szeretni de muszáj kimennie. Azt nem tudja mennyire gondolja komolyan mert nem tudhatjuk mi lesz még 6 év múlva. Én sem akarok még eljegyzést meg ilyesmit de egy komoly kapcsolat nem ilyen. Csak az érdekli, hogy legyen autója háza de rám nem is gondol. Lehet hogy egy ideig a sok pénz az elért céljai boldoggá fogják tenni, de ha nem lesz kivel megosztani azt a házat, akkor biztos vagyok benne hogy elkezd boldogtalan lenni. Mert szerintem nem a pénz, a tárgyi dolgok teszik az embert igazán boldoggá, hanem az apró pillanatok, az hogy valakit szerethetünk. Hisz mit ér a sok pénz ha közbe egyedül vagy? Ezért is értek egyet azzal, hogy a legszegényebbek a legboldogabbak, mert ők tudnak a legtöbbet adni magukból.
2014. szept. 25. 21:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Majd gondolj rá pár év múlva, amikor anyagilag teljesen egyenesbe jöttök, ha hűen kitartasz mellette, hogy megérte áldozatot hozni a szebb jövő érdekében. Kiemelem: HA HŰEN KITARTASZ MELLETTE. De akár el is dobhatod az egészet nyugodtan a p#csába.
2014. szept. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Gondolom te még szülőkkel laksz. Nem olyan hűromantikus amikor gimi/egyetem után megszerzed az első fos melódat, vmi gyakornok/asszisztens/alsóbb rangú csicska pozícióban és heti 40 órát gürizel átlagosan nettó 80-120 ezer Ft-ért és a hónap végén azon gondolkozol, hogy akkor ebben a hónapban eszel vagy számlákat fizetsz. Végül is hát fizetsz számlákat, enni meg eszel májkrémet egy hónapig. Ezek mellett leszarod a kapcsolatot, mert egyáltalán nem olyan hű de nagy kárpótlás a dolog, millió meg egy kapcsolat megy tönkre anyagiak miatt. Az átlag ember rohadtul nem szokott csettintés után magának autót meg házat venni, ahhoz egy kb 5-10 éves karriert minimum be kell futnia. Én megértem a párod, meg persze téged is, hogy most szomorú vagy, de nagyon más, amikor már saját magad fizetsz mindent.
2014. szept. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ő is a szüleinél lakik még, csak kijár dolgozni.
2014. szept. 25. 22:29
 14/19 anonim ***** válasza:

Ebből a kérdésből, illetve magából a problémából is látszik, hogy a nők a gondokat, az akadályokat a lehető legegyszerűbben oldják meg, kihajítanak rögtön mindent az ablakon, mintsem kitartsanak jóban-rosszban, nehézségben, bajban a párjuk mellett. A nők képtelenek áldozatot hozni a saját kapcsolatukért. :)


Hányok a nőktől, amiket hallok róluk, és egyre ellenszenvesebb számomra az összes felszínes, konformista p#csa!

2014. szept. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Mert az aztán jó hogy itthon toporzékol és 20 év múlva sem lesz sehol. :DD
2014. szept. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Mert az aztán jó hogy itthon toporzékol és 20 év múlva sem lesz sehol. :DD

"


Nyilván előbbre lesz a londoni mosogatói munkájával, amikor harminc valahány évesen is azt fogja csinálni.

2014. szept. 26. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ilyen rizsát csak az nyom le, aki nem volt soha igazán szegény. Aki volt, az utána mindent meg fog tenni annak érdekében, hogy ezt elkerülje - már, ha életképesebb-fajta. Apró pillanatok, meg a többi az nagyon romantikus, de ha nincs mit enned, és lehet, hogy holnaptól nem lesz hol laknod, akkor pont le*arod.
2014. szept. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a kérdés, és tetszett a megfogalmazás! :) Értékes ember lehetsz!

Mit ér a gazdagság, ha az út ami oda vezetett teljesen átformál?! s már rég nem az vagy aki voltál, csak a pénzt hajszolod?!

Mi számít az ilyen embereknek? Van pár tippem...

Jó, most nem arról beszélek, hogy nem mehet valaki külföldre a jobb megélhetés érdekében, vagy gáz ha felelősségteljesen gondolkodik. DE ezt minden áron "így" kell? ... Nem hiszem.

2014. szept. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A pénz olyan, hogy ha nem teszel érte, nem hozol áldozatokat, akkor biztos, hogy nem lesz. (Max ha lottón nyersz). Viszont párkapcsolat az lehet az embernek szegényen és gazdagon is. Ez most így nagyon csúnyán hangzik, de sajnos igaz. Itthon nem olyan a helyzet, hogy "mindegy majd lesz valahogy", mert többnyire ezekből az lesz, hogy 40 évesen is a szüleiddel laksz vagy hónapról-hónapra élsz. Én is kimennék a párod helyében (és ki is fogok), ha jó a kapcsolatotok, akkor úgyis együtt maradtok, nem ez fog szétválasztani titeket. Viszont ha kibírtátok és hazajött, akkor nagyon jól fog esni, hogy "learathatjátok a munkátok gyümölcsét".

Ez saját vélemény, én megmondom őszintén, hogy anyagias vagyok, ez az én nézőpontom. Biztos vagyok benne, hogy sokan pont az ellenkezőjét mondják/gondolják. Te is döntsd el és a párod is, hogy mi a fontosabb nektek.

2014. okt. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!