Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megprobaljam vagy ne?

Figyelt kérdés
19 eves vagyok, es 2 eve nincs baratom. Igazabol ahol lakom nem nagyon tudok ismerkedni mert eddig senki nem keltette fel az erdeklodesem, es az itteni fiuk se jonnek oda hozzam. Szerintetek megprobalkozzak a tarskeresovel vagy hagyjam az egeszet ? :/
2014. szept. 26. 07:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze, próbizd ki, mert nem tudod hol talizod meg az igazit.

Mondjuk bizti sok csalódás is ér a neten, meg lehet sok idö és energia lesz mire lesz eredmény, de sose tudni hol van épp az igazi ^^

2014. szept. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A korlátok csak a fejedbe léteznek. Egy próbát biztos megér. Ott ezrével fognak ömleni a levelek, mivel nő vagy.
2014. szept. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbb megoldás: Próbáld meg itt és velem! :)


23f

2014. szept. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lizus1 válasza:
megéri persze én is sokat ismerkedtem így,de vigyázz a fa.fejekkel mert csak a szex érdekli őket
2014. szept. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, de azért növessze vastag bőrt előtte!

Én két éve "keveredtem rá" egy ilyen oldalra, meg idén nyáron, és két év alatt nagyon sokat "romlott" ez a "műfaj". Sokkal kényelmesebbek és "nyeglébbek" lettek az férfiak... Vagy csak nekem nem volt most szerencsém... Bár te még jóval fiatalabb vagy, a te korosztályodban talán más a helyzet. 30/N

2014. szept. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem hagy az egészet a fenébe.
2014. szept. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!