Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Élnétek farmon a párotokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élnétek farmon a párotokkal?

Figyelt kérdés

2014. szept. 26. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még egyedül is.
2014. szept. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Valami elhagyatott helyen, ahol az ember még nem pusztított, nagyon szívesen.
2014. szept. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem élnék.
2014. szept. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem nekem kellene a munkákat elvégezni, hanem csak a feelingjét élvezném, akkor igen.
2014. szept. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
100%
Inkább trópusi szigeten.
2014. szept. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
élnék szívesen gondolkodtam is már ezen! családostul gyerekek a párom a kutyám ,olyan minta gazdaságot csinálnék, hogy a világ a csodájára járna!
2014. szept. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én élnék!
2014. szept. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én akár a Marsra is elmennek ha megszabadulnék ettől a sok hülye embertől és pénztől és adótól és a mindennapi nyolc órától és saját magamnak annyit dolgoznék asmenyi szükséges :) a kaja megtermeléséhes a többi időt pedig saját projektekre(találmányokra) és pihenésre fordítanám :)


26f műszaki diplomás ( mernők )

2014. szept. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én pl nem, bár eddig egy párom sem akart ilyesmit.

Tudom, hogy sok hátránya van a városi életnek, de én nagyon hiányolnám a családomat, barátaimat, a programokat (színház, koncert, stb.), és azért egy farmon rengeteg munka van, elég kínosan érezném magam, mert nem értek az ilyesmihez, de nem is szeretnék "naplopó hercegnőként" egész nap otthon ülni.

2014. szept. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kizárt, városi lány vagyok, nem érezném jól magam ilyen helyen.
2014. szept. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!