Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszar vagy csak én érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszar vagy csak én érzem úgy? Főleg fiúk véleménye érdekel

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel lassan összejövünk, minden nap beszélünk általában fb-n, olykor telefonon. Viszonylag gyakran találkozunk, a múltkor a viselkedése miatt kicsit csalódtam benne ezért 1-2 napig szünetet tartottam. Aztán beszéltünk, igazából csak az érdekelne, hogy ha mondjuk csak délután ír rám, és este nem köszön el, akkor leszar, vagy ez normális? Mert én úgy érem hogy ilyenkor nem érdeklem, de máskor meg ő ugrik nekem hogy én szarom le őt... Fiúk, ez nálatok hogy működik? Ez csak szabadság meg függetlenségvágy, hogy nem kell folyton a kontaktus, vagy más? Azt mondta komolyan gondolja...
2014. szept. 26. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
5%
nem, én vagyok az, aki leszar téged
2014. szept. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet hogy más dolga volt. Szerintem semmit nem jelent
2014. szept. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!