Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Annyit szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1999Marci kérdése:

Lányok! Annyit szeretnék kérdezni hogy nektek mennyire fontos az izmos test?

Figyelt kérdés

Mármint nektek fontos az hogy 1 srác izmos legyen?

Én nem tartom magamat jó képűnek inkább átlagosnak de elkezdtem edzeni hogy jobban nézzek ki és csak arra lennék kíváncsi hogy mit gondoltok egy 10-s skálán.



2014. szept. 26. 19:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Aki azt írja, hogy neki nem fontos, annak sem gond azért, ha izmos a srác.


Az sose baj, ha izmos vagy (ésszerű határokon belül), még akinek nem is az jön be, az is könnyebben elfogadja.

2014. szept. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 fahéjas Alien ***** válasza:
Szubjektív, egyéni esetenként eltérő... nálam nem nyerő, mert én a vékony testalkatot szeretem.
2014. szept. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Férfiként mondom, hogy számít. Ez kódolva van a csajokba, hogy egy erősebb alkatú srác mellett jobban érzik magukat. Természetesen van kivétel, de azért nagy százalékban szerintem előnyösebb egy sportos test.
2014. szept. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!