Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igy folytassam?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiuval nalam kicsit joval idõsebb es találkozgattunk..mindig kaptam töle valamit..kis ajandekot..es meselt is a regebbi kapcsolatarol aminek 3-4eve lett vege..es hat ki derült h a volt baratnojet meg ütotte ugy hogy el tõrt az orra.:o nagyon nehez volt ezt rolla el hinni mert figyelmes es aranyos ..de ez nagyon el bizonytalanitott..nemtudom h mit csinaljak..mert megszerettem:( de lehet engem is bantana..nemtudom. most is talalkoztunk es nagyon jol elvoltunk egyutt. es erdekli hogy mi van velem..talan meg valtozott vagy aki egyszer meg ût egy nõt az maskor is meg fogja tenni? a válaszotokat elõre is kõszõnõm. 18/L
2014. szept. 26. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyon durva :-S Én nem kezdenék vele. Bár lehet, hogy azóta már ezerszer megbánta. Hogyan adta elő a sztorit? Látszott rajta megbánás? Lazán vette? Vagy inkább "dicsekedett" vele?
2014. szept. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megismerkedtem egy fiúval. Nálam kicsit jóval idősebb éss találkozgattunk.Mindig kaptam tőle valamit. Kis ajándékot. És mesélt is a régebbi kapcsolatáról, aminek 3-4 éve lett vége. Kiderült, hogy a volt barátnőjét megütötte. Úgy, hogy eltört az orra. Nagyon nehéz volt ezt róla elhinni, mert figyelmes és aranyos. De ez nagyon elbizonytalanított. Nem tudom, hogy mit csináljak. Mert megszerettem :( De lehet, hogy engem is bántana. Nem tudom. Most is találkoztunk és nagyon jól elvoltunk együtt. Érdekli, hogy mi van velem. Talán megváltozott? Vagy aki egyszer megüt egy nőt, az máskor is meg fogja tenni? A válaszotokat előre is köszönöm. 18/L


fiuval -> fiúval

ki derült -> kiderült

meg ütotte -> megütöte

el tõrt -> eltört

el hinni -> elhinni

el bizonytalanitott - elbizonytalanított

nemtudom -> nem tudom

meg valtozott -> megváltozott

meg ût -> megüt

kõszõnõm -> köszönöm (MIND A 3 RÖVID!!!!!!)


Félkómában. Az igényesség teljes hiányában.


Ha a volt barátnőjének is ilyen volt a helysírása, akkor van egy tippem, miért kapta a sallert -.-



És most a lényeg. Mert nem vagyok gonosz.


Aki megüt egy nőt, azt kerüld el! Mert megteszi megint.


23f

2014. szept. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazából nincs tapasztalatom ilyen ügyben, ismerősi körben sem volt hasonló, viszont sok olyat látni, hogy az elején még minden szép és jó, a pasi figyelmes meg minden, aztán hirtelen átkattan benne valami és megüti a nőt meg féltékeny rá ok nélkül meg ilyenek. Nem ismerem a barátodat, lehet ő megbánta, de azért vigyázz vele szerintem. Ha kicsit is agresszív veled adott helyzetben és látod rajta, hogy akár meg is ütne, akkor hagyd ott, mert legközelebb simán elfajulhat.
2014. szept. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!