Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti vallottátok be párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti vallottátok be párotoknak hogy felreléptetek? Milyen szituaciokban tagadtatok vagy titkoltatok a felrelepest?

Figyelt kérdés
Páromrol hallottam valamit,már gyanitottam a dolgot.Vagyis mindig elhesegettem a gondolatot,de van egy lany akivel furcsa modon kerülik egymast,a lany mar atsejön hozzank,pedig mindig jött a barátjával.mult honapban megkerte a kezet a baratja mondtam paromnak es hirtelen temat valtott mintha megse hallotta volna.furcsa az egesz.eszembe jutott h valami törtent e küzüttók,es most tudtam meg mig en vasarnaponta dolgoztam talalkozgattak es elmeletileg hat volt az is.Paromat kerdeztem tagad mindent.a megerzesem mar suggalta ezt raadasul most valaki mondta,párom hazudik?vagy szerintetek bevallana?
2014. szept. 27. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Te ismered a párodat, te tudhatod milyen mikor hazudik stb. Bár simán megteheti. Gondolkozz el kettőtök párkapcsolatán, megadsz e mindent neki... stb. Mert, ha nem, akkor azt megszerzi máshol.
2014. szept. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ugy erzem hazudik,es azert teszi mert egy gyava nyul.voltak dolgok amiket azert nem mondott el mert nem akarta h veszekedjünk,es nem ertette meg inkább töle tudjam meg mint mastol?!!!akkor ha megcsal bevallana?nana h nem!füleg azert mert a csaj pasijat is ismerjük(haver)es fel h szetverne a szajat.mert ha kiderüle parom futhatna amerre lat.de sose tudnam elkepzleni h kepes ra,de a fejemben meg csak ez motoszkal.nem bizok benne de nagyon szeretem nem tudom mit csinaljak :( olyan sok pici dolgot hallgatott el es mastol tudtam meg h nem bizok benne,fel tölem fel h elhagyom.pedig erzem h szeret de bizonytalan vagyok :(
2014. szept. 27. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!