Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy a barátnőm ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a barátnőm ne féljen hordani a szemüvegét előttem?

Figyelt kérdés

Suliban hordja a szemüvegét csak előttem nem akarja, de szerintem jól néz ki szemüveggel is, és nekem tetszik úgy is. Amúgy nem lát túl jól, főleg messzire lát rosszul.

Már próbált venni kontak lencsét, de lemondott róla, mert nem tudja betenni.

Most pedig lézeres szemműtétre akar menni :/ Mitől van ez? Mit csináljak hogy hordja a szemüvegét és ne akarjon ilyen hülyeségeket csinálni? Ő 14/l én 15/f


2014. szept. 27. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy jól áll stb.
2014. szept. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a baj a szemműtéttel?
2014. szept. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebből legalább láthatod, hogy nagyon meg akar felelni neked :*
2014. szept. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokszor a legszebb lányok is szégyellnek valamit, hogy miért azt ne kérdezd, én se tudom mert férfi vagyok. Nekem is van egy gyönyörű barátnőm, és bármi akár észrevehetetlen hibát talál magán, akkor szégyenli. El kell fogadni, én megtanultam 2 év után hogy nem lehet mit tenni vele. Addig örülj/örüljön míg ez a legnagyobb gondja.
2014. szept. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!