Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem szeret a barátnőm és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeret a barátnőm és megunt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok együtt a barátnőmmel, ebből fél éve együtt lakunk. (Én lakok a családjánál). Nem terveztünk még összeköltözést,de családi okok miatt muszáj volt.

Én 19/F vagyok, ő 18/N.

Az összeköltözésünk napjáig nagyon jól elvoltunk, de onnantol kezdve egyre többet vidolgottunk.

Nagyon sok olyan dolgot tettem onnantol amivel megbántottam őt. Volt hogy lekezelő voltam vele, volt hogy Megígértem neki dolgokat amiket nem tartottam be valamint egyszer hazudtam is neki.

Teljesen elvesztette a bizalmát felém.

Az elmult 1 honapban Én nagyon megbántam a tetteimet, és ezerszer bocsánatot kértem tőle stb. Vettem neki virágot,karkötöt, reggelit csináltam neki, csokit csempésztem a táskájába stb. Röviden odafigyelek már rá. De ő már nem szeret és megunt engem azt mondta és nem szeretné helyrehozni sem a dolgot.

Volt már olyan hogy kidobálta a cuccaim hogy költözzek el de a végére mindig aztmondta hogy maradjak.

Nem tudok kiigazodni rajta de szeretném ha helyrejönne a kapcsolunk mert mindennél jobban szeretem őt.


Tudnátok valami tanácsot adni esetleg? Mert kezdek ebbebelebetegedni..:S



2014. szept. 28. 10:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat veszekedtünk *
2014. szept. 28. 10:03
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Adj neki időt és szeresd őt nagyon!
2014. szept. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem őt szereted hanem az ingyen kéglit :DD
2014. szept. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Eretlenek vagytok egy komoly kapcsolathoz, ennyi az egesz. Mivel o mar nem akarja ezt, szakitsatok. Sz** helyzet, de nincs ennel jobb megoldasa.
2014. szept. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha barátnőt akarsz és nem kutyát, akkor felejtsd el a lekezelést. Illetve fogadd meg magadnak elsősorban, hogy őszinte leszel. Majd tartsd magad ehhez.
2014. szept. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem gyorsan dobbants mellőle, ha nem akarod az idődet pocsékolni. Ami nem működik azt ne erőltesd! Max ha visszahív, esetleg szóba jöhet a békülős szex de aztán annyi. Ha nem illetek össze és nem változtok meg nincs értelme. Szerintem 21/F
2014. szept. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Basszus! Mi vaan????


Több, mint 3 éve volt a kérdés, azóta is egymás mellett rohadtok? Takarodj már onnan!

2018. jan. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan párom, akivel miután összeköltöztünk magától értetődőnek vett, ígérgetett, nem tartotta be, és volt hogy hazudott is. Ha nincs bizalma feléd, annak már lőttek. Ha tényleg szereted, szakíts vele, engedd el, mert csak ezzel tehetsz jót neki.
2018. jan. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!