Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van valami gond azzal ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami gond azzal ha a keresztnevén szólítom?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szerintetek elfogadott dolog az ha egy párkapcsolatban a barátnőt a keresztnevén szólítják? Vagy csak pécézgetve "életem,kincsem,szívem" Az illő? Első sorban lányok véleményére lennék kíváncsi,hogy ők ezt zokon veszik ha a keresztnevükön szólítja őket a barátjuk. Válaszokat előre is köszönöm. További szép estét.
2014. szept. 28. 21:16
 1/8 RRR ***** válasza:

nincs

én váltogatom

mikor hogy

2014. szept. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyaltalan nem baj, en pl. jobban is szeretem.
2014. szept. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dehogy van gond vele!
2014. szept. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az életem, kincsem, szívem, azok teljesen megfelelőek. Viszont a vezetéknél, az inkább olyan rideg,olyan távoli, olyan mintha egy olyan embernek mondanád, akit annyira kell tisztelned, hogy illetlenség lenne máshogy szólítani, persze egy úr vagy hasonlóval a végén.

Meg olyan közvetett, mintha lenne köztetek egy kisebb fal, mintha nem lennétek egymásnak teljesen megnyílva.

Ezek csak érzésbeli szinonimák, lehet valaki nem így gondolja, de én személy szerint nem örülnék ennek az állapotnak.

2014. szept. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ha van beceneve és azt szereti akkor úgy, egyébként az nagy átlag szereti a keresztnevét


időnként be lehet szúrni egy kedvesemet, ha jól időzíted akkor a hatása sokkal intenzívebb mintha egyfolytában így szólítanád

2014. szept. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Általában én is becézgetve szólítom de én sem látok azzal problémát ha a keresztnevén szólítom. De hát mindenki más.....
2014. szept. 28. 21:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért a vezeték maradt meg bennem olvasás után, talán mert zenét is hallgatok és két fele koncentrálok. :D


A keresztnévvel nincs gond. Nyugodtan szólíthatod így.

2014. szept. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát az én párom sehogy sem szólít merthogy 'neki nem áll jól' ha kimond egy nevet vagy becéz._. Az a legjobb:Dd
2014. szept. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!