Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem bírok megmaradni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírok megmaradni egy nő mellett?

Figyelt kérdés
Szóval volt már nagyon sok barátnőm, de általában mindenkivel szakítok 3-4-5 hónap után. A leghosszabb kapcsolatom 8 hónap volt. Az elején még úgy érzem hogy örökké szerethetem az adott lányt, majd mikor kezdem sokkal jobban megismerni egyre gyengül bennem ez az érzés és a végén közömbös lesz számomra. Nincs már benne semmi olyan ami megfogna. Egy kicsit idegesít a dolog. Szerintetek mit kellene csinálnom ? Keressek fel egy pszichiátert ?

2014. szept. 18. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Eddig még nem voltál igazán szerelmes. Nyugi, ami késik, nem múlik!
2014. szept. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán mert kapcsolatfüggő, illetve szerelem függő vagy. Magát az érzést "hajszolod", ezért unod meg a nőt mikor már kiteljesedett a szerelem. Talán majd idővel "kinövöd". Hány éves vagy egyébként? Én is ilyen voltam, és még mindig ilyen vagyok. 30N
2014. szept. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még fiatal vagy,azért!
2014. szept. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem kell pszihiáter, csak keresed az igazit, de még nem találtad, majd eljön az is, amikor 30 év után is ugyanugy fogsz szeretni vkit.. :)
2014. szept. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Éretlen vagy a párkapcsolatra. Hány éves vagy?
2014. szept. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
23 vagyok, remélem akkor tényleg kinövöm... csak azért idegesít mert sok velem egykorú ilyenkor már 2-3 éves kapcsolatban van...
2014. szept. 18. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!