Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem mi jó van a szexben....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem mi jó van a szexben. Miért áldozzuk fel szinte minden időnket, pénzünket és energiánkat csak azért, hogy ki jöjjön a cucc. Te érted ezt?

Figyelt kérdés
2014. szept. 29. 10:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyrészt normális ember nem áldozza fel mindenét a szexért, másrészt sajnállak ha nem érted mi a jó benne.
2014. szept. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A szexben nem csak az a lényeg hogy, ki jöjjön a cucc!

Számodra ezért nem jó mert te csak ezt látod benne!

2014. szept. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én értem, hogy mi a jó a szexben, azt viszont soha nem fogom felfogni, hogy egyesek hogy képesek folyamatosan csak arra gondolni.
2014. szept. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem értem. Nekem nem kerül ekkora erőfeszítésbe.
2014. szept. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én értem. Te miért nem érted? Mondjuk, normális ember nem is áldozza fel minden idejét, pénzét és energiáját "csak azért, hogy kijöjjön a cucc", nem beszélve róla, hogy a szex azért ennél többről szól (már az embernél). De alapjáraton, ha nagyon tudományos akarsz lenni: a szaporodás még mindig az egyik legerősebb belső motivációnk, ha tetszik a mai civilizált embernek, ha nem.
2014. szept. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy? És mennyi idős, hogy ilyen szomorú az életed?
2014. szept. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szűz !!!!!!!!!!!!!!!
2014. szept. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
figyi, te szexeltél már? :D mert ha csináltad volna már normálisan, akkor nem kérdeznél ekkora idiótaságokat
2014. szept. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet a kerdezo arra ertette, hogy miert pazarolunk annyi idot es energiat a lanyokra. Igy atformalva viszont igenis nagy jelentosegu a kerdes.
2014. szept. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az utolsónak igaza van. 35 éves férfi vagyok. És elgondolkodtam azon, hogy vajon megérte csak azért hajtani a csajokat költeni a penzt meg miegymás, hogy a végén ............ na mindegy.
2014. szept. 29. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!