Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Romantiku elsó csókos/szexes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romantiku elsó csókos/szexes történetek? *-*

Figyelt kérdés

Nemrég volt egy ilyen kérdés és kiváncsi lettem

Amugy én a 10# vok


2014. szept. 29. 14:23
 1/9 A kérdező kommentje:
50. Után leírom megint az enyémet. :)
2014. szept. 29. 14:32
 2/9 anonim ***** válasza:
Korod nemed?
2014. szept. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
19/L miért? (Az én kommentjeim nem számítanak )
2014. szept. 29. 14:37
 4/9 A kérdező kommentje:
Naaa lécciiiii annyira szeretném :))))
2014. szept. 29. 14:55
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán romantikus de leírom :D


Egy buliból mentünk haza megálltunk a kocsijánál, felé fordultam neki lökött a kocsinak és megcsókolt :3

2014. szept. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ez is valami :D

Irjarok még :)

2014. szept. 29. 15:28
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Elhívott moziba majd hazakísért. A ház előtt beszélgetünk majd azt mondta hogy én vagyok a legszebb és mindennél jobban szeret és velem akar lenni. Majd megcsókolt :)
2014. szept. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb barátok voltunk, együtt aludtunk, aztán a jó éjt puszi félre csúszott a szájára, aztán csókolózás lett belőle. Rá másfél hónapra sikerült kitörnöm a barátzónából is.
2014. szept. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem semmi esélyem nála.Kezdtem belebetegedni a tudatba hogy nem lehet az enyém.Aztán rámírt Fb-n,elkezdtünk beszélgetni.Másnap elhívott randira.Harmadnap randiztunk,és el sem hittem,hogy aki nekem eddig csak egy álom volt,most vörös rózsával vár.Sétáltunk,rengeteget beszéltünk.Át kellett menni az úton,megfogta a kezem.Nem sokkal később átmentünk egy híd alatt,éppen bele voltam feledkezve a mondanivalómba,amikor megállt és megcsókolt.Utána 1 percig ölelkeztünk,kicsit nevettünk is.Összegyűlt a könny a szememben,és akkor jöttem rá hogy az álmok valóra válhatnak. :)

15L

2014. okt. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!