Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Munkahelyi kapcsolat - szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyi kapcsolat - szakítás, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja kezdődött, kicsit nehéz, mert mindketten egy kapcsolatból vagyunk felépülőben, egymásra találtunk "nyomorunkban". Vannak szép dolgok, azt érzem, hogy jó hozzá bújni, jó vele lenni, de mintha nem szeretném, mintha nem lennék belé szerelmes. Mindketten elég nehéz természetűek vagyunk és mondhatni tűz és víz. Sok összezördülésünk volt eddig is, szinte minden napra jutott egy, többnyire azért mert vannak olyan dolgok a stílusomban, ami neki nem tetszik. Nem vagyok elvetemült, teljesen átlagos nő vagyok, de pl. az öltözködésem nem tetszik neki sokszor és ő mintha változtatni akarna rajtam. Ő ezt úgy hívja, terelgetés, de én azt érzem, ő neki nem vagyok így megfelelő, de reméli, hogy olyanra tud formálni idővel, amilyenre szeretne.

Sokszor félek a következő naptól, hogy éppen mi lesz az, ami nem tetszik neki rajtam, a viselkedésemben... stb.

Kicsit belefáradtam. Ez eddig rendben is lenne, megesik az ilyen, de mi egy munkahelyen dolgozunk. Egymás közvetlen közelében, egymásra vagyunk szinte utalva.

Sokszor mondta, hogy ő nem egy kiabálós fajta, ő csendesen készíti ki a másikat, ha oka van rá. Attól félek, ha szakítanék vele, alám vágna, és megkeserítené a napjaimat.

Erősen érik bennem a felmondás gondolata, másképp talán nem is tudom ezt megoldani, de most egy elég tartalmas hónap lesz, tele rendezvényekkel, és nem tudom elengednek-e. Nem tudom mit csináljak, szerintem egyrészt teljesen padlóra is küldöm vele, másrészt, nem szeretném otthagyni a munkahelyem, örülök, hogy sikerült találnom hosszú idő után.... nem tudom, teljesen tanácstalan vagyok.


2014. szept. 29. 16:16
 1/1 anonim válasza:
szia! miben köt beléd? mit akar rajtad megváltoztatni? egy kis magán holidayre nem gondoltál még? egy hét egyedül, és kiderül mit érzel te, és ő :)
2014. okt. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!