Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szakítottunk akkor miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítottunk akkor miért nem veszi le a közös képeinket/videóinkat a közösségi oldalakról? Talán még szeret vagy ezt mire véljem?

Figyelt kérdés
1 hónapja szakított velem, mert állítása szerint nem szeret. Én minden közös dolgot leszedtem. Napokkal ezelőtt írtam neki, hogy mivel már nem vagyunk együtt így félreérthető mások számára, úgyhogy törölje le őket, amire annyit írt, hogy nem fogja hiába kérem mert neki ez emlék. Ilyenkor mi van? 21L
2014. szept. 29. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Most miert torolje le? :) Ez hulyeseg. :) En sem toroltem ki a volt baratnom telefonszamat s kozossegi oldalakrol sem toroltem. :)
2014. szept. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%
Attól, mert már nem jártok, az még megtörtént, és lehet attól még szép emlék.
2014. szept. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt esetleg nem akarod, hogy rituálisan égessen el mindent, ami a kapcsolatotokra emlékeztet?
2014. szept. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!