Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátommal fél éve vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal fél éve vagyok együtt. Mindig én keresem mert folyton kockul. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2014. aug. 30. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
hagyd el
2014. aug. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csaknem Daninak hívják a fiút?
2014. aug. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt gamer csajom és együtt szoktunk Minecraftozni. Próbáljátok meg.
2014. aug. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gondolj rá úgy hogy tölthetsz vele egy kis időt :) Habár nem vagyok egy kocka, de nem tagadom én is szoktam játszani a gépen és van hogy vagy 3 órát, de egy biztos, én fixen élvezném ha a csajom is beszállna a buliba :) próbáld ki, ha meg már nem vagy úgy oda érte akkor minek....
2014. aug. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hagyd, hogy játszon, ha azt akar. Ne folytsd meg. Rád is szakít időt, a kockulásra, tanulásra, sportra, amire akar, amennyit akar. Ha neked nem elég beszéld meg vele, vagy állj tovább
2014. aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én is kocka vagyok csak szinte rosszul esik hogy nem keres... és már nagyon fáj.


Nem nem Daninak hívják XD

2014. aug. 30. 18:18
 7/8 A kérdező kommentje:
Már csomószor elmondtam neki hogy bánt ez engem
2014. aug. 30. 18:18
 8/8 PearlDiver ***** válasza:
Ne akard megváltoztatni, ha nem tetszik ahogy viselkedik, keress olyan srácot aki többet foglalkozik veled.
2014. aug. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!