Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Senki nem szeret engem, úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senki nem szeret engem, úgy érzem. Most velem van a baj? Vagy tényleg ez a sorsom?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, dolgozom, nem tartom magam csendes típusnak.. jól el tudok beszélgetni másokkal.. félénk sem vagyok, mert kimondom amit érzek, elmondom egy lánynak ha tetszik.. vannak barátaim is.. Nap mint nap keresnek. A kinézetemmel sincs baj, én legalábbis úgy érzem. (nem fényezni akarom magam, csak ezek a tulajdonságok megvannak bennem.. De mégsem kellek egy lánynak sem) mi lehet akkor a baj? Talán nincs meg bennem a kellő kisugárzás? én már komolyan nem értem... talán várnom kéne csak? vagy min kéne változtassak?
2014. szept. 30. 09:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%
Sajnos a lányok elvárásai a csillagos egekbe szöktek, ezért nem csoda, hogy sok srác nem talál barátnőt... Ma csak a partiarcok kellenek a lányoknak, akiknek kocsijuk van, meg nagyon jól néznek ki...
2014. szept. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
igen, egyetértek :( szerintem is itt van a gond.. valóban nem vagyok az a nagy party arc.. nincs kocsim se.. nem vagyok menő csávó, nagy karokkal.. de akkor mit tegyek? most ha nem gyúrom ki magam, meg nem megyek bulikba cső szárú nadrágokba.. meg nem veszek Bmw-t.. akkor nem is lesz normális barátnőm, aki szeret?
2014. szept. 30. 09:33
 3/18 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan vagyok mint te, én huszonéves srác vagyok, még soha nem volt barátnőm, pedig sokszor próbálkozom... Nem vagyok iszákos partiarc, ezért kiestem a pixisből, pontosabban soha nem is voltam benne... Sajnos ma már nagyon kifordult az erkölcs, és ez a lányokra különösen igaz, ma már a rossz számít jónak, a jó rossznak!
2014. szept. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Vannak értelmes és normális lányok is, ne általánosítsatok. Pont az ilyen besavanyodott és önsajnáltató sztereotípiák miatt lesztek kevésbé alkalmasak egy érett, érdemi párkapcsolatra.


26/F

2014. szept. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
megtehetném hogy mindíg eljárok bulikba hétvégén.. az összes 10enéves, kissé részeg lánynál bepróbálkozok.. egy két bók.. meg jajj de szép vagy.. és talán megkaphatom egy napra.. mert nemhinném hogy annyira tartós kapcsolat lenne.. de az nem én lennék. :( de haveromnak sincs kocsija.. meg ő sem jár bulizgatni.. de mégis rendes barátnője van.. ezért vagyok ennyire elkeseredve, mert már nem tudom mi tévő legyek..
2014. szept. 30. 09:43
 6/18 anonim ***** válasza:

"Vannak értelmes és normális lányok is, ne általánosítsatok. Pont az ilyen besavanyodott és önsajnáltató sztereotípiák miatt lesztek kevésbé alkalmasak egy érett, érdemi párkapcsolatra. "


Te biztos jóképű vagy, nem irigykedem rád, de hidd el, hogy sajnos akik külsőre nem menők, tényleg nem néz rájuk egy lány sem!

2014. szept. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Na azért ne általánosítsatok. Én is aláírom, hogy manapság sajnos a legtöbb lány olyan, amilyet leírtatok de vannak bőven kivételek is. Nekem soha nem jöttek be a kigyúrt, partizós "menő csávók", kifejezetten hányingerem van tőlük. Mondjuk szerencsére soha nem is próbálkoztak nálam az ilyenek, mert észre sem veszik azt a lányt akinek nincs kint a combja, a segge vagy a fél melle és nincs hidrogénszőke haja.

Úgyhogy nem kell azzal letudni a dolgot, hogy a lányok erkölcstelenek és úgyse kellenek nekik a rendes fiúk, hanem más helyen kell keresgélni és meg kell találni az értelmesebb lányokat.

23L

2014. szept. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
de én észre veszem azokat a lányokat " akinek nincs kint a combja, a segge vagy a fél melle és nincs hidrogénszőke haja. ".. csakhogy hiába szeretek beléjük, hiába teszek bármit.. ugyis mást szeretnek..nem tudom mi alapján döntenek, de az a valami nincs meg bennem.. mert gondolom én szóba sem jöhetek Náluk.. vagy csak tényleg rossz helyen keresgélek :(
2014. szept. 30. 09:54
 9/18 anonim ***** válasza:
engem se szeret senki..... :(
2014. szept. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
most ha aztmondom, várni kell, mert az idő mindent megold.. meg ne görcsöljünk ezen.. ne parázzunk rá.. mert lesz majd aki szeret.. akkor megint csak ott tartok mint most, hogy egyedül vagyok, és várok.. komolyan mondom, ugyérzem nagyobb az esélye annak hogy meg nyerem a lottón.. minthogy egy értelmes, rendes lány belém szeressen :(
2014. szept. 30. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!