Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, melyiket válasszam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Iszonyatos helyzetbe kerültem, teljesen rámentem már lelkileg...

3 év után szakítottam a párommal, mert a kapcsolatunk utolsó hónapjai már elég rosszak voltak, teljesen elfelejtett engem, elfelejtett nőként bánni velem, törődni velem. Szakítottam, én is padlóra kerültem és őt is nagyon padlóra küldtem, hirtelen rájött mindenre, amit elrontott. Ez volt 2 hónapja. Szenved, imád, szerelmesebb, mint valaha, és én vagyok a mindene, visszavár. Nem tudok nem sírni, ha esetleg beszélünk nagyritkán, vagy ha beszélnem kell valakinek róla.

De közben nekem lett valakim, akivel jó, de azt hiszem nem vagyok belé szerelmes. Folyamatosan vágyom vissza a régi páromhoz. De ha arra gondolok, hogy visszamegyek, és elveszítem az új páromat, akkor elkezdek félni, és nem akarom. Nem akarom elveszíteni. De a régi párom is hiányzik, ő a másik felem úgy érzem, mióta elköltöztem tőle, nem találom a helyem, nem vagyok jól.

De az új párommal kezdhetnénk egy teljesen új életet, jó vele lenni, szeretek vele lenni, szeret engem. Én is szeretem, de azt hiszem nincs bennem szerelem iránta.

Nem tudom mit tegyek, mindkét embert félek elveszíteni, és ebbe már beleőrülök.


2014. szept. 30. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Menny vissza a regihez! De ezt neked kell eldontened.
2014. szept. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is kibékültem az ex-el...egy év után ugyanolyan volt minden, mint előtte. Ezután megértettem miért mondják, hogy "felmelegítve csak a káposzta jó".
2014. szept. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy komoly kapcsolat után én többet vártam volna 2 hónap után. Szerelem nélkül én nem maradnék az újjal a helyedben. Vagy egyikkel sem maradnék, vagy visszamennék a régihez. Lehet, hogy visszamész a régihez, akkor minden jól fog vele alakulni. Viszont ha megint elhanyagol, akkor szakítasz vele végleg és keresel egy harmadik embert.
2014. szept. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mit értesz az alatt, hogy többet vártál volna 2 hónap után?
2014. szept. 30. 17:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy rossz kapcsolat sem múlik el 2 hónap után. Neked csak a megszokás hiányzik, és most képes vagy elhinni minden mesét, amit az exed előad, hogy visszakapja a régi, kényelmes életét. Ha komolyan is gondolja, max addig, ameddig vissza nem szerez. A régihez semmiképp ne menj vissza. Ha az újba nem vagy szerelmes, akkor nem félnél, hogy elveszíted. Még nem hangolódtatok össze, és még nem vagy túl a szakításon. De ha nem közömbös az új, akkor maradj vele. Ha meg nem tudsz dönteni, akkor hagyd ott mindkettőt, és maradj egy évig egyedül. Valószínűleg kapcsolatfüggő vagy, ami érthető is, ha fiatal vagy, és úgy töltöttél el 3 évet az előzővel. Még nem tudod, hogy boldogulnál egyedül. Tehát az ex kizárt, vele inkább szakíts meg minden kapcsolatot egy ideig (legalább fél évig), a jelenlegivel próbálkozhatsz, de ha nem megy, akkor adj időt magadnak. Azt ugye te is tudod, hogy nem lehet egyszerre 2 férfihoz kötődni? Mert ha kettő megfér egymás mellett, akkor egyiket sem szereted eléggé.
2014. szept. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt értettem, hogy egy új kapcsolat kezdése előtt többet vártam volna 2 hónapnál. Bocsi, lehet, hogy elírtam. Szerintem 2 hónap kevés egy komoly kapcsolat "elfelejtésére".
2014. okt. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk a volt párom egy nagyon jó barátjával, akivel igazából annyira nem ismerjük egymást, csak néhányszor volt alkalmunk találkozni, tehát különösebben nem éri meg hazudnia nekem, és ő azt mondta, hogy a volt párom teljesen újragondolta az egész életét, és az érzései kivételesek irántam ebben a mai világban. Viszont ami visszatart, hogy épp, hogy szakítottunk, még visszamentem hozzá beszélgetni, meg elhozni néhány holmimat, és akkor estére már várta az új barátnőjét... azóta persze vége közöttük, és állítólag ez a lány csak a férfiúi hiúságának legyezgetésére kellett... de akkor is nagyon nem értem ezt a lépését.
2014. okt. 1. 16:56
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem lehet egyszerre teljes szívvel 2 férfihoz kötődni. Soha nem voltam még ilyen helyzetben. Egyszerűen nem értenek a szüleim, nem ért senki, hogy miért vagyok most így, hogy miért nem döntök. Teljesen felőröl ez a helyzet.
2014. okt. 1. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!