Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most én választok filmet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én választok filmet a randira Melyiket válasszam szerintetek?

Figyelt kérdés
Galaxis őrzői vagy pedig a 22 Jump street? Barátom úgy gondolja galaxis őrzői túl gyerekes a másik meg jó lenne de én mind 2 megnézném szívem szerint x) Srácok mondjátok ti melyiket néznétek inkább?

2014. szept. 9. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehát választhatsz két film közül.Az egyiket megnézné a barátod is a másikat nem neked meg mindegy.Neked se osztottak sok észt.
2014. szept. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok srác, de ha a barátod az mondta a másikra, az jó lenne, neked meg mindegy mert mindkettőt megnéznéd, akkor nem egyértelmű, melyiket nézzétek...?
2014. szept. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22 Jump street :D
2014. szept. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szintén férfi válaszoló, és nekem is egyértelműnek tűnik a döntés.

Mi van veletek nőkkel, miért kell probléma még oda is ahol nincsen? :)

2014. szept. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A másikat azért nem akarja megnézni mert gyerekesnek tartja a mosómedve miatt. Szerintem egyáltalán nem az és én azért ragaszkodom hozzá.
2014. szept. 9. 21:24
 6/8 anonim ***** válasza:

/off

Moziba, mert ha nem akkor honnan van meg a 22 Jump Street? Régóta várom már.. :P

2014. szept. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És ki nem szarja le az ízlésedet?
2014. szept. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 BulmaSwan ***** válasza:
Szerintem jó volt a Galaxis Őrzői és egy srácnak is tetszene. Ha amellett döntenél szerintem a párod se bánná meg(bár a másikat nem tudom milyen). Elég vicces meg hát mégis képregény film. Az beszokott jönni a fiúknak is. :)
2014. szept. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!