Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem gáz ez szülina...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem gáz ez szülinapra? (lenn)

Figyelt kérdés

Barátomnak lesz, el akarom vinni egy étterembe. Ismerem a pincéreket, szóval úgy gondoltam, odaadom nekik az ajándékokat és akkor a megrendelt étellel együtt hoznák ki. Barátom semmit nem tudna a dologról.


Félek, hogy a pincérek hülyének néznének, mert hát fordított esetben lenne a jobb, ha a lányt lepi meg a pasi ilyesmivel...

De tetszik az ötlet és szeretném meglepni. :)


AMúgy 1 éve vagyunk együtt.


Vélemények?


2014. szept. 30. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos orulni fog, ha jonak tartod csinald igy.
2014. szept. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó 10 éve vendéglátózom :D és láttam már ilyet sőőt sokkal extrémebbet is. Nyugi senki nem néz hülyének
2014. szept. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
Nem tudom,nekem jobban tetszene,hogy tőle magától,de biztos örülni fog neki.
2014. szept. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szereted, ő lesz születésnapos, te leped meg őt, ilyen egyszerű. :)

Jó ötlet szerintem, és én személy szerint örülnék.

Szóval tetszik, és drukkolok. :))

2014. szept. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó ötlet! Én örülnék neki nagyon!
2014. szept. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!