Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is kiakad a párotok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is kiakad a párotok ha az utcán más csajokat megnéztek?

Figyelt kérdés
Nem féltékenységről van szó,barátnőm egyszerűen utálja ha megnézek egy csajt.Óriási balhéink szoktak lenni ez miatt.Ráadásul ami tiltva van,az mindig érdekesebb,szóval nem is tudok nem odanézni.Ti hogy kezelitek ezt a helyzetet?
2014. okt. 1. 07:52
1 2 3
 11/24 Költőnő? ***** válasza:
a szépet, a formásat még én is megnézem... Viszont azért van egy határ. Nem baj, ha megnéz más nőket, hisz velem jön haza, de h is mondjam... Ne bántóan, ne sértően tegye.
2014. okt. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
48%

Nem kocsányon lógó szemmel nézem meg a nőket (az amúgy is bunkóság) de észreveszem őket és szépen végigmérem. Feleségem meg nőböl van és nem hü*le nagyon jól látja ha a szemem sarkából észreveszek egyet.

Még egyetlen vitánk sem volt belőle, nem zavarja az ilyesmi.


Mondjuk ha úgy viselkedne mint a te barátnőd nem lenne a feleségem, de sokáig a barátnőm sem.

(nagyon nem viselem el ha korlátoznak, szóval nem nagyjából a második ilyen balhénál tudnám, hogy rossz lóra tettem)


A férfi ilyen. Nem fogsz tudni vele mit kezdeni, ösztönösen észreveszed a lányokat. A barátnőd azt várja el tőled, hogy az ösztönöddel ellentétesen (amit nem is tudatosan csinálsz sokszor) cselekedj, és patáliázik rajta. Gyakorlatilag megköveteli, hogy azért kérj bocsánatot mert férfinak születtél. (Sok kínlódást megspórolsz magadnak ha ezt nem tűröd el.)


És láthatóan lila gőze nincsen arról a lánynak, hogy hogyan is működik az ellenkező nem, magából indul ki és csak követelőzik, hogy neked is kötelezően férfi létedre úgy kell gondolkodni mint egy nőnek. Ez sosem fog működni, lévén nem vagy nő.

Szóval ideje eldönteni ki hordja a nadrágot otthon. (ez egy jó tanács)

2014. okt. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
38%

Látszik, hogy Dowd is már férj egy ideje, nagyon hasonlóan látom a dolgot.


Kishaver, ilyet SOSE fogadj el! Aki úgy kezdi, hogy utálja azt, hogy ha a párja egy más nővel beszélget, más nőt néz meg, külön programokat szervez, hetente felhívja a szüleit, stb. azt kukázni kell egyből.

2014. okt. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Költőnő? ***** válasza:
mellesleg, akit ez ennyire zavar, az csak azt jelöli, h mennyire nem biztos magában. És ezzel csak az a baj, h ez később másban kiütközhet (pl féltékenység), és akkor az már nem jó. Nagyon nem jó.
2014. okt. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, ha nem feltűnően teszi. Sőt, általában ha látok egy jó csajt, én szoktam neki mondani, hogy nézd csak..:D
2014. okt. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
57%

Mi (én a 6-os, + a 9-es) úgy kezeljük, hogy keresünk egy még jobb csajt.


Képzeld el, van a világon még egy csomó lány, aki nem csak olyan jó, de sokkal jobb belső és külső tulajdonságaiban is, mint a barátnőd. Mi egyszerűen keresünk egy jobbat, ha a mostani nem felel meg valami komoly dologban. Ezt nem lehetett megtenni 50 éve, 100 éve, de gyakorlatilag soha a történelemben. Napjainkban viszont már 1 év alatt találkozik annyi új emberrel az ember, mint régen egész életében. Van miből válogatni és aki ilyen szempontok mentén gondolkodva ad magára, az válogat is a hatalmas választékból és önmaga számára a legjobbat keresi.


Képzeld el, hogy létezik egy külsőre és belsőre is a mostani barátnődhöz hasonlító csaj. Csak enélkül a ku-.rva idegesítő tulajdonsága nélkül. Na, ilyen lányból tényleg kismillió létezik, valószínűleg a te környezetedben (városodban, stb.) is, csak meg kell találni.


Élvezed titokban az óriási balhékat, amik amiatt vannak, hogy másokra mersz nézni? Ha nem, akkor miért vagy még vele? Attól félsz, hogy nem találsz jobbat? Hogy ő maximum, amit ki tudtál hozni magadból? Hogy szerencséd volt vele és többet nem lenne ilyen jó vagy még jobb?

2014. okt. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
A 15-öst érdemes feleségül venni :D
2014. okt. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Egyébként nem szokott érdekelni, hogy ki hány százalékot ad a kommentjeimre, de most úgy érzem, muszáj írnom, mert ez tényleg nem vicc:


ha egy partneretek nem tiszteli bennetek az alapvető emberi méltóságot és alapjogokat, akkor nem szabad azzal az emberrel együtt maradni.


Sem barátkozni, stb.


Ilyen házi gondolatrendőrség meg hasonló "illemszabályok" a legnagyobb kerékkötői a tiszta, őszinte és nemes érzelmeknek.

2014. okt. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
nyugi, engem is követ egy bohóc aki akármit írok lepontoz. Ez van.
2014. okt. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem pedig bunkóság,most ne haragudjatok. HA szingli vagyok és nincs párkapcsolatom, akkor én is megnézem a jó pasikat, de HA kapcsolatban vagyok, nem nézek senkire sem. És tudjátok miért? Mert szeretem a párom, tehát nem érdekel senki más, mert a párom a tökéletes. Nagyon le tudja vinni a nők önbecsülését az, ha a párja más csajokat stíröl, miközben vele van. Én hagynám ott azt a fickót, aki állandóan a csajokat nézi. Mert rosszul esik. Elkezdenék azon gondolkodni, hogy mit nem adok meg neki én, miért nem azzal a szebbik nővel jön össze, szóval nekem felejtősek ezek a nyilvánosan nyáladzó pasik. És nem kontrázok még rá, hogy:Nézd csak! Hogyne... Gondoljátok ezt végig a nők szeméből, hogy mennyire rosszul esik.
2014. okt. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!