Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan van, hogy egy nő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan van, hogy egy nő nem kell senkinek egész életében?

Figyelt kérdés
2014. okt. 1. 09:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ismerosom, aki nem is volt kover, eleg jo alkata is volt, meg arcra se volt csunya es megse jott ossze soha senkivel. Igenye se volt nagy..Nem tudom mit ronthatott el, de 1x max. 2x volt randija utana a ferfiak menekultek tole. Ket ismeros ferfival is osszehoztam, azok a ferfiak nagyon akartak baratnot es nem ment nekik az ismerkedes, de meg azoknak se kellett, parszor talalkoztak vele, allitolag volt is az ismeros "baratnomnek" szexkapcsolata is veluk, de utana mind otthagyta.. De neki viszont voltak lehetosegei, de valami miatt nem jott neki ossze tartosabb kapcsolat. Azert aki akar, es tesz is erte annak osszejon. De meg igy baratnokent is valahogy olyan rideg volt, mert en megertettem a problemajat, meg segiteni is akartam neki, de o valahogy meg velem is olyan hideg volt, maga fele erzekeny, masok gondja meg hidegen hagyta.
2014. okt. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mr. BDSM a ma reggel sztárja!
2014. okt. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
ha nagyon nagyon ronda és hozzá még ostoba, unalmas, igénytelen, visszahúzódó stb, akkor lehet. de még a legcsúnyább/kövérebb/butább embereknek is akad valakijük, úgy vettem észre. persze hasonló kategóriából..
2014. okt. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Van. Meghozza te!
2014. okt. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Van, egyik munkatársam tesója 30+os csajszi és hát külsőre sincs elengedve, arcra kifejezetten nagyon csúnya, és belsőre meg uralkodó típusú hisztigép, na neki még senkije se volt. ÉS sztem nem is lesz.
2014. okt. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én szívese megismernélek, de valószínű nem rólam álmodozol
2014. okt. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nővérem 30 feletti, nagyon rövid kapcsolata volt talán 2. Nem csúnya, de belsőre szerintem nagyon nehezen "emészthető". Mostanra teljesen feladta, nem jár el sehova és nem ismerkedik, csak siránkozik,hogy neki sose lesz gyereke meg családja :( de tenni érte semmit sem tesz. Szóval vele nagyon nehéz, hirtelen haragú és olyan a felfogása több dologban,mint egy kamasznak.
2014. okt. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!