Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a barátommal?

Figyelt kérdés

Ő az első barátom, 2 éve vagyunk együtt. 1 év után kezdett romlani a kapcsolatunk keményen..most az utolsó hónap meg nagyon gáz már. Elérte, hogy ne legyek belé szerelmes, mégis nem tudok vele szakítani :/ Szokta mondani, hogy ne hogy azt higyjem ha szakítanánk akkor ő keresne, mert lenne más nője és örülne ha megszabadulna. Igazából régen volt olyan, mikor rá mondtam az áment, elment bulizni és csajozott meg is csalt. Másnap jött hozzám sírva, hogy sajnálja az egészet. Lehet én csak attól félek, hogy ő találna mást én meg nem tudnám elviselni? Annyiszor megalázott, megvert, lek.urvázott(holott vele voltam elsőnek)..rossz hogy nem tisztel meg mikor mindent elkövetek hogy a legjobb legyek. Sokan azt fogjátok írni, hogy akkor miért vagy együtt vele? Miért nem szakítotok, hülye vagyok stb.. De nem tudom...nem érzem azt a szeretetet mint régen ő tőle, így unalmassá vált, de én mégis átkarolom puszilgatom, ő meg soha. Nem tudom, hogy mit csináljak..Azt akarom, hogy észre vegyen engem, hogy elveszíthet, és újra megszeressen( mert néha szeret, néha utál) és mikor megszeret és szakítsak vele, és tudja, milyen érzés ez :(.

18/L

Köszi az értelmes válaszokat


2014. okt. 1. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden lúzer kisfiútársam nevében is annyit tudok mondani, hogy nektek kell folyton az ilyen pasi, hát igyátok a levét keményen.
2014. okt. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne kezdj vele semmit, hiszen ez tetszik neked, nem? Különben már nem lennél vele, mindegy miket írsz.
2014. okt. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem! Nem ez tetszik nekem. Ő nem ilyen volt az elején, ha ilyen lett volna össze se jöttem volna vele. De mivel ő vele csókolóztam elsőnek, ő vele feküdtem le, és ő az első barátom, ezért azt hiszem mindenki kötődik a másikhoz, és valamiért szereti is.

Én nem az a lány vagyok, aki összejön eggyel nem jön össze a dolog összejön egy másikkal, és kb 1 hónapra összegyűlt neki vagy 10 kapcsolata..

2014. okt. 1. 11:50
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan azért olyan veled, amilyen mert tudja hogy megteheti veled! Ha egyfolytában kényeszteted és kimutatod az érzelmeidet, hogy érezze hogy elveszíthet? Megmondom Neked őszintén hogy általában ezek a ferfiak nem változnak meg. Nekem is volt egy ilyen exem, ugyanezt csináltam mint te. Mindent megbocsájtottam neki.. Megcsalt, jött sírva megbocsájtottam.. Fele annyi szeretetet nem kaptam tőle mint ő tőlem, de nem szakítottam vele, egyrészt féltem az egyedülléttôl, másrészt nem tudtam volna elviselni hogy mással van, harmadrészt olyan szinten lerombolta az önbizalmam a folyamatos megalázással hogy nem hittem, bárki szerethet mèg... Aztán még ő hagyott ott egy másik làny miatt! Nagyon fiatal vagy! A szerelem nem ilyen! Azóta találtam egy férfit, aki megmutatta, milyen igazából szeretni! Szedd össze magad és lépj ki ebből a kapcsolatból, hiszen gondolom nem szeretnéd igy leélni az életed... Előtted az egész élet! :) Értékes vagy és ne hagyd hogy olyan emberé legyél aki ezt nem érdemli meg!

22/L

2014. okt. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor itt az ideje, hogy növessz magadnak egy kis önbecsülést és szakítsál vele. Később ez még rosszabb lesz. Lehet, hogy ő már csak talonban tart téged, amíg nem talál magának jobbat. Inkább szakíts most te, mint később ő veled.
2014. okt. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Költőnő? ***** válasza:

Nem fogsz olyan tanácsot kapni h ezt meg azt változtass meg és akkor jó lesz. Mert ahogy nem volt ez soha jó kapcsolat, úgy nem is lesz az. Semmit nem kell tenned h újra jó legyen, mert soha nem is volt az. Félsz az egyedülléttől és inkább eltűrsz mindent.

Te szolga vagy jelenleg.

Csak rajtad áll, h maradsz-e az, vagy veszel egy mély levegőt és hozol egy fájdalmas döntést.

A f**szi nem fog változni. Minek is tenné, ha kedvére rugdoshat és mégis eléfekszel, mint egy kutya.

Gondolkozz el ezen.

2014. okt. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

És? Én is a volt barátommal csókolóztam először és ő volt az első barátom, ettől függetlenül ami nem ment több megbeszélés után sem, azt nem erőltettem csak emiatt.


De mondom akkor maradj vele, nekem aztán tök mindegy.

2014. okt. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mondanám azt, hogy szakíts vele, és jöjj össze egy olyan fiúval, aki képes szeretni téged, DE!

Ezt úgy sem fogod meglépni és mindenáron maradni akarsz vele.


Ahogy anno a tesitanárom mondta: Lehet így is!


Még csak 18 éves vagy, találhatsz nem egy pár évvel idősebb fiút, aki képes megadni azt amire vágyol.

2014. okt. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de te csonthülye vagy.

"Azt akarom, hogy észre vegyen engem, hogy elveszíthet, és újra megszeressen"

Megcsalt és nem veszített el. SOHA nem fogja megtapasztalni azt amire te vársz. El.b.a.sz.tad.

Dobd ki a francba és keress mást. Fiatal vagy még hozzá hogy egy ilyen gyökér miatt elcseszd az életedet.

2014. okt. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az a valami, amit párodnak hiszel, soha nem fog téged szeretni, tisztelni, becsülni.

Ha ennyire minősíthetetlenül b.rom vagy, akkor megérdemled, amit kapsz, hajrá!

Gyereket is szülj neki, nincs elég lelki nyomorék.

2014. okt. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!