Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a barátommal?

Figyelt kérdés
1éve vagyunk együtt A barátom 21éves én 19.Amit érdemes tudni,hogy a barátom szülei gazdagok.Kapott a szüleitől egy autót,egy igazi fiatalos autót.Olyan autó amit átlag fiatal nem engedhet meg magának.Azóta ha buli van,vagy ilyesmi,megy a haverokkal és bolondítják a csajokat.Az édesanyával nagyon jól kijövünk,és nagyon sűrűn ott vagyok nála,még akkor is amikor a barátom nincs otthon.Édesapjánál melózik,tényleg sokat dolgozik,szorgalmas egyébként.Az édesapja velem idegen volt az elején,de mára vele is jól kijövök.Az édesanyja sokat veszekszik vele a viselkedése miatt,ahogy hozzám áll.Állítólag,az édesapja is már elbeszélgetett vele,hogyha nem akar velem lenni akkor mondja meg nekem,és ne hülyítsen,játsszon tiszta lappal előttem.Az édesapjától nem látta ezt a példát,fiatal koruk óta együtt vannak a barátom édesanyával.A nővére is megmondta,hogy nem érdemes időt pazarolni rá,mert ő olyan lesz,hogy vagánykodik az édesapjuk pénzével.Én szeretem őt,amikor kérdezem tőle,ő is azt mondja,hogy szeret engem.Ti mit csinálnátok?
2012. aug. 8. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Én ennék egy fagyit.
2012. aug. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
XD
2012. aug. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem értem ilyen bukó állatok miért válaszolnak?Ha érdemben nem tudnak semmit hozzáfűzni,tényleg jobb lenne ha helyette inkább elmenne fagyit enni.


Szerintem ha ezt csinálja arra utal,hogy még nem élte ki magát elégé.Adj időt neki,és majd meg látjátok mi lesz,de semmikép sem együtt.Ha hiányozni fogsz neki,akkor rájön és több időt fordít rád.Ha ilyen életet él nélküled is,akkor nincs helyed mellette.

2012. aug. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezzel a kategóriával fölösleges bármit is kezdeni szerintem hagyd ott és megkíméled magad a szenvedéstől mert előbb vagy utóbb úgy is még jobban megbolondul. Két ilyen ember is volt a közvetlen közelemben tudom miről beszélek. Ennek ellenére vele maradhatsz csak majd jön az "én még kiélem magam inkább" sablon. Örülj neki, hogy időben meglátod milyen ember és nem pazarolsz rá több időt.

Amúgy milyen autót kapott?

2012. aug. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nehéz, de egy ideig ne keresd. Ne veszekedj vele, ne szólj semmit, csak ne keresd, tojd le a fejét magasról. Akkor majd rájön, hogy mennyire rossz nélküled, hogy hiányzol az életéből, és majd ő fog azzal bekopogni hozzád, hogy soha többet nem csinál hülyeséget. Akkor adj neki még egy kis próba időt, aztán ha jó fiú lesz, akkor tényleg ő az igazi :)

Csak ne szakíts vele nyíltan, az a lényeg. Csak tűnj el egy picit, és egyből fel fog neki tűnni.

(Ha nyíltan szakítanál, csak bosszús lenni, és isten tudja milyen baromságot csinálna, ami véget vetne mindennek. )

2012. aug. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen nehéz lenne mert szeretem,de ez a helyzet is elég nehéz.


Audi A6 amit kapott feketében.Jó nagy autó,és persze szinte minden velünk egykorú,oda van tőle.

2012. aug. 8. 21:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Kezet fognék az apjával az biztos így kell a hülye gyereket nevelni. Elhiszem, hogy örül neki de azért apuci pénzével villogni :) ez a menő!!!
2012. aug. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolsó ebben nem értek veled egyet.


A nővére is megkapott mindent és egy rendes nő,aki már 21évesen szült és nagyon szépen neveli a kislányát.Szóval nem hinném,hogy a szülei hibája lenne.

2012. aug. 8. 21:31
 9/10 anonim ***** válasza:

Vegyük sorjában csak is a te elmondásod alapján!

1 éve vagytok együtt, na az még nem sok idő.

Kapott egy autót és villog vele a barátainak és a csajoknak. Hát ez tipikus tünet.

Ott vagy náluk amikor a barátod nincs ott mert anyukával jóban vagytok és rendszeresen megdorgálja amiért csúnyán bánik veled. Na ettől semmi sem lesz jobb az elhiheted.

Apja megszokott de látja, hogy a fia milyen típus és szimpátiából próbálja őt rólad lebeszélni. A szülők elő élete nincs befolyással a ti kapcsolatotokra. A nővére megmondta a frankót rá kéne hallgatnod mert már megválaszolta az itt feltett kérdésedet. Mi mást mondana, hogy szeret...

Egyéni véleményem:

20 évesen Audi A6-al a segge alatt apuci vállalkozásában dolgozni az a jó munka. Kíváncsi lennék és akár te is felteheted neki a kérdést, hogy erős hátszél nélkül vajon mit kezdene? Lehet, hogy munkája és pénze sem lenne max BKV bérletre telne és örülne mint majom a farkának ha van egy normális barátnője akihez haza mehet egy tényleg fárasztó munka után.

Ez más téma de megjegyzem:

21 évesen gyereket vállalni sem kis kiadás, felelősség. Gondolom ott is a szülők tartják a fent anyagilag a kismama csemetéjének anyagi vonzatát. De ha ő egy normális ember aki nem más tollával ékeskedik akkor ez elnézhetőbb neki.

Ne sértődj meg azon amiket írtam nekem is vannak a születésüktől fogva eltartott rokonaim (unokatesók) jól tudom mi a dörgés az ilyen családokban :)

2012. aug. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hagy ott a francba, az ilyen kis menő gyerek ott csal meg ahol tud!
2012. aug. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!