Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az olyan lányokban, akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan lányokban, akik nem mutatják ki az érzéseiket, mi játszódik le bennük?

Figyelt kérdés

2 hét híján, 8 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, társaságban/suliban nem lógunk egymás nyakán, sőt alig beszélünk, viszont kifejezetten zavar, ha más fiúra mosolyog amikor vmi hülyeséget mond órán, és hátra fordul a barátnőm. (Pl. angolon mert az közös.. évfolyamoknál) Elvileg szeret, fél évnél csokit adott, hogy köszöni ezt a fél évet, sok ilyet szeretne még... Egyszer mondtam, hogy nem érzem hogy szeret, azonnal kaptam egy üzit, hogy remélem tudom, hogy szeret engem, miután szétváltunk, azt állítja ő ilyen típus.

Az lehetséges, hogy magában majd megőrül értem? Ha vannak ilyen lányok itt, kérem válaszoljanak! :(


2014. okt. 1. 20:37
 1/5 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk, és petting is volt párszor.
2014. okt. 1. 20:38
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Magamból kiindulva nagyon is. Nyugi.
2014. okt. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De mit jelet számodra az, hogy nem mutatja ki. Nem mondja sokszor, hogy szeret? Nem becézget? Nem ér hozzád elég gyakran? Vannak ilyen emberek. Van, aki nem beszél az érzéseiről, vagy mert félénk, vagy mert nem érzi szükségét. Nem mindenki szeret "gyügyögni". Ahogyan olyanok is vannak, akiknek nincs igényük olyan sok fizikai kontextusra. Ettől még ők is tudnak nagyon szeretni. Akkor kezdj el aggódni, ha a lány nem figyel arra, amit mondasz, nem tartja tiszteletben a kéréseidet. Szerintem ülj le vele beszélgetni, mondd el neki, hogy mire vágysz, mit kéne gyakrabban tennie/mondania. Nyilván nem várhatod el, hogy kiforduljon magából, de egy kicsit talán sikerül jobban egymásra hangolódnotok.
2014. okt. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Nem szeretek senkin csimpaszkodni, senkivel gügyögni és ki lehetne kergetni a világból, ha velem tennék ezt. Ez nem jelenti azt, h nem tenném tűzbe a kezem azokért, akiket szeretek. Nagyon tudok szeretni, de úgymond csak "messziről" viszont szükség helyzetben én vagyok az első, aki ott terem.
2014. okt. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem mutatom ki az érzelmeim, mert nem is nagyon vannak. De ettől függetlenül másnál lehet az, hogy nagyon szerelmes, de mégsem mutatja ki.
2014. okt. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!