Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Hasonló dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Hasonló dolog történt már veletek?

Figyelt kérdés
Egy éve van barátom, az elmúlt három hétben olyan dolog történt amire nem számítottam, úgy érzem beleszerettem valakibe. :/ Állandóan csak rá gondolok, hiányzik, ha a közelemben van megőrülök tőle. Alig bírom ki, hogy ne érjek hozzá. Ha a barátommal találkozom akkor is csak ez a srác jár az eszemben. Mit tegyek? :( Szörnyen érzem magam... De nem tudok parancsolni az érzéseimnek. A barátom olyan távolinak tűnik, messzinek érzem :/ :( voltatok már így? Mit tettetek?
2014. okt. 2. 06:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Velem volt már. Én otthagytam a lányt mert ráébresztett, hogy nem szerettem. Persze nem jöttem össze a másik lánnyal mert a barátnője volt, szemét dolog lett volna.
2014. okt. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól mert van valakid az nem jelenti azt, hogy ilyen nem fordulhat elő. Viszont szerintem szánj egy kis időt amíg tisztázod magadban, hogy ez tényleg szerelem e, vagy csak fellángolás. Ha az előbbi, akkor szakíts a barátoddal, de korrekt módon és ne kösd az orrára, hogy ezt azért teszed mert jött vki más.
2014. okt. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen most rengeteget agyalok, és próbálom kideríteni, hogy mi történik velem. Amikor múltheten a barátommal voltam csak rá figyeltem, és az érzéseimre. És azt vettem észre, hogy nem esett jól ha megérintett. Eddig ilyen soha nem fordult elő. :/ :( csak azt nm tudom hogy ez azert van mert valami tényleg megváltozott. Vagy csak mert össze vagyok zavarodva..

koszonom a válaszokat

2014. okt. 2. 07:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A megoldás: Ha 2 embert szeretsz válaszd a másodikat mert ha az elsõt elèggè szeretted volna nem szeretsz bele a másodikba. ezt egy okos ember mondta igaz ez nagyon nehèz dolog de szerintem hosszú távon ez a legjobb :)
2014. okt. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
....remélem ez nem fog megtörténni....én beledöglenék ha a kiscicám mást szeretne. :'(
2014. okt. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4 es vagyok pedig megvan rá az esély egy lánnyal épp hasonló helyzetben vagyunk :)
2014. okt. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De annyira kétségbe vagyok esve.. :/ Az eszemmel felfogom hogy ez igy nem jó, de az érzéseim mast mondanak. Senkit nem akarok megbántani vagy ilyenek. De itt igy is ugy is sérülni fog valaki :(
2014. okt. 2. 11:56
 8/8 anonim ***** válasza:
megint 4es :) igen én is ugyan így vagyok és tudom hogy valakinek rossz lessz nekem biztos de én tartom magam az idézethez ugy mindenkinek jobb nem szeretném azon kapni magam hogy düöntöttem de mégse ő kell :D
2014. okt. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!