Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ellenzitek az olyan párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellenzitek az olyan párkapcsolatokat, ahol az egyik fél szép, a másik csúnya, illetve az egyik fél gazdag, a másik szegény?

Figyelt kérdés

Mielőtt félreértés lenne: Nem, nem vagyok felületes, nem a külsejük, sem a pénzük alapján ítélem meg az emberek. Most a gyakorlati oldaláról nézem a dolgokat.

Például:

Apum diplomás, 3szor annyit keres, mint az anyám, akinek csak érettségije van. Mivel ő viszi be a több pénzt, úgy érzi, hogy NEKI van egyedül joga a családban bevásárolni, beosztani a pénzt, a nagyobb kiadásokba nem vonja be az any

ámat. Ha anyám vitatkozni kezd vele, és teszem azt, a mamáméknál vagyunk, vagy rokonok jönnek, ilyen kijelentéseket tesz:

"Te kis hülye, mit tudsz te? Mennyit tettél le az asztalra? Nekem doktorim van...Ki hozza a több pénzt a családba? Az én fizetésem nélkül mire mennél?" Kb. ilyen szinten.

A másik példa az egyik exemmel esett meg. Nem voltak jó anyagi körülményei, meg túlsúlyos is volt. Nem azt mondom, hogy én egy szépség vagyok, ő meg csúnya volt, de a pocakja miatt sokat panaszkodott, viszont túl falánk volt a diétához. Rajtam nem volt felesleg, helyesen táplálkoztam, sokat mozogtam, emiatt mindig piszkált. Néha hiú, fitnesszmániás dívának nevezett, aki annyira félti az alakját, hogy nem bír egy jót enni ( nagyon nem erről volt szó. ) . Ha kajálni mentünk és salátát kértem, beszólt, hogy "Nem csoda, hogy elfúj a szél, amikor ilyen gazokat eszel"


2014. okt. 2. 12:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
apád tudja, hogy a világot a pénz mozgatja ... viszont nem elég intelligens ahhoz, hogy ezt ne dörgölje a "szerettei" orra alá ... szóval bunkó :)
2014. okt. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én ellenzem,amikor tényleg más a saját fölényére lealacsonyítja a párját, és a családtagjait, szeretteit!


Sajnos én is tapasztaltam ezt ismerősi,családi körökben. Éppen ezért kell olyan párt keresni, akinek hasonlóan gondolkozik, mint te.


Apukádat meg végre jól ki kellene osztani.

2014. okt. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem ellenzem, ennek kezelése intelligencia kérdése.


Apádnak a phd-ja mellé nem adtak érzelmi intelligenciát. Azt hiszi ez a normális, mert nem látott mást.

2014. okt. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Az efajta különbségeket nem ellenzem, hisz az érzelmek a legfontosabb. Viszont pont ezért ezt a viselkedést nem tudom elfogadni, se megérteni... Nem tehet arról másik, vagy legalábbis nem feltétlenül tehet róla hogy milyen. A te párod esetében meg fordítva volt, sőt ő igazán tehetett is volna ellene. Szerintem irigyelte hogy te erősebb vagy nála.

Én sose mennék hozzá, de nem is lennék sokáig egy olyan pasival, aki megaláz, aki felsőbbrendűnek érzi magát. Akkor se kéne, ha két milkát keresne havonta. Ennyit nem ér.

2014. okt. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Sajna az én apám is ilyen, bár a végzettségi szintjük anyummal megegyezik, mégis apunak olyan állása van, ahol ő 2x többet keres, mint anyu. Sajnálja a pénzt az élelmiszerekre és a szükséges dolgokra ezért anyummal mindig vitáznak. Szerencsére már nem élek velük (nem is bírnék) mert apám mindenkit elmar :( Kiabál, dühöng amikor rá jön az 5 perc, eltipor mindenkit anyut megalázza :( Annak örülnék, ha elválnának, mert anyu már lelkileg nagyon ki van ezt hallgatja már 40 éve.
2014. okt. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

nincsenek különbségek,csak van aki alárendelt és van aki nem,te meg anyád alárendeltek vagytok és így is haltok meg.


ez van,én fölöttem senki nem áll.mert azt szétb*aszom erővel ha máshogy nem

2014. okt. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Apad ritka nagy paraszt. Jol el kellene küldeni a büdös f@@szba. Lehet hogy doktorija van, de azzal nem jar egyutt az intelligencia. Dugja a seggebe a pénzét.
2015. márc. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!