Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi legyen? Tanácso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi legyen? Tanácsot kérnék távkapcsolat miatt. (többi lent)

Figyelt kérdés

A barátnőm külföldre költözött és mióta kint van mindig csak veszekszünk és már nem is akar haza jönni találkozni mert azt mondja mindig hogy csak veszekedés lenne és azt állítja hogy minden veszekedés az én hibám. Megteheti hogy havonta egy hétvégére haza jöjjön de nem akar mert szerinte a találkozás nem oldana meg semmit.(szerintetek megoldaná a gondokat vagy sem?). Már nem tudjuk eldönteni hogy szakitsunk vagy sem. Nekem ő még nagyon fontos viszont ő azt mondja hogy a veszekedések miatt én már nem vagyok neki annyira fontos mint mielőtt kiköltözött.

Valaki irjon valami tanácsot mert már muszáj valakivel megbeszélnek az ismerőseimben meg nem bízom annyira hogy elmondjam nekik a gondjaim.



2014. okt. 2. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Miken veszekedtek? Amúgy egy távkapcsolat sosem jó és nem is szokott működni, legalábbis hosszútávon nem. Nekem az jön le az egészből, hogy a barátnőd már nem akarja ezt az egész kapcsolatot, sőt azt is kimerem jelenteni, lehet, hogy van is neki valakije ott kint. Csak ugye nem mer lépni és ezért nem jön haza és fogja az egészet a veszekedésekre meg te rád. Mivel neked még nagyon fontos ő, ezért igen nehéz lehet neked, de mindenképp akkor jönnél ki jól belőle, ha te mondanád ki a végszót közületek.
2014. okt. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, az ember sajnos egyre nehezebben bírja egy idő után a távkapcsolatot... Ennek így nem sok értelme van. Vagy próbálj meg kimenni hozzá, esetleg őt csalogasd haza valahogy, vagy pedig hagyjátok ezt az egészet.
2014. okt. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Minden hülyeségen veszekszünk és szerinte mindig én kezdem mindent rám fog. Kint nincs senkilye (szerintem) mert a nyelvet nem beszéli még semennyire és nem is laknak ott magyarok az őkorában. Eddig úgy volt hogy lesz egy mr.busta koncert azt mondta ha tud akkor arra eljön aztán mondtam neki nemrég hogy elmarad és meg kérdeztem akkor jön e hozzám és erre a válasz az volt hogy hozzám nem jön de koncertre jött volna.Meg semmire nem ad normális választ rákérdezek valamire azt mondja jöjj rá magadtól vagy pedig azt hogy nem fog mindent elmagyarázni. Én is úgy gondolom hogy hagyni kéne az egészet.
2014. okt. 2. 14:59
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért köszi hogy irtatok valamit
2014. okt. 2. 14:59
 5/6 anonim válasza:

Ember! távkapocsaltom volt pár... jelenleg is egy és működik. DE figyelj, amit leírtál, az nem működik neked.... már ott halt meg h nem vagy neki olyan fontos mint anno. Az lenne a legjobb, ha szakítanátok, minthogy megvárnátok, hogy magától menjen tönkre és hidegüljetek el.... nagyon rossz, sőt gyilkos tud lenni egy ilyen "lassú halál" a kapcsolatban, főleg ilyen esetben... és úgy látom te szereted őt jobban. Te lennél, aki többet szenvedne és ki tudja meddig, milyen következménnyel.

Kell ez neked? Ugye h nem.

2014. okt. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazad van.
2014. okt. 3. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!