Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van rá esély, hogy ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy ebből párkapcsolat legyen?

Figyelt kérdés
Szeptemberben Görögországban voltam egy diákcsere keretében 1 hónapig. A lakótársam egy nagyon kedves görög fiú volt, akivel összemelegedtünk. Összességében az volt a benyomásom, hogy ő nem akar kapcsolatot, mármint nem csak tőlem, de úgy egyáltalán. Amúgy ő 22 éves, én meg 23 és mindketten orvostanhallgatók vagyunk. Mielőtt hazajöttem, megkérdezte, hogy hol talál ezek után egy olyan szép lányt, mint én, én meg erre azt mondtam, hogy Budapesten... Ő meg azt mondta, hogy Budapest nagyon messze van. Én hazajöttem azóta, de tartjuk a kapcsolatot és megbeszéltük, hogy 4 hét múlva visszamegyek meglátogatni 10 napra. Semmit nem beszéltünk meg a jövőre nézve, de ő néha szerelmemnek nevez. Szerintem nagyon szépek voltunk együtt és én tényleg el tudnám őt képzelni hosszú távon, még akkor is ha 1300 km-re van és csak kb. kéthavonta láthatom. Félek, hogy ő már eldöntötte, hogy ez úgysem működne a távolság miatt. Szerintetek van arra bármi esély, hogy ebből kapcsolat legyen? Vagy ez teljesen őrültség? Egyszerre fogunk amúgy végezni az egyetemmel, szóval ha van arra esély, hogy ezt az évet túléljük valahogy, akkor utána költözhetnénk valahova együtt.

2014. okt. 2. 01:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon valószínű, hogy tényleg nem fog működni a távolság miatt.
2014. okt. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akar kapcsolatot, akkor csak szexre kellesz neki, es ugy tűnik nem az ő pénze fog erre ra menni
2014. okt. 2. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem a távkapcsolatok elméletben mindig működnek de gyakorlatban....nem tudnátok megbeszélni a dolgokat..féltékenykednétek..meg lehet próbálni mert biztos nem lehetetlen csak kevés párnak megy....:)
2014. okt. 2. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!