Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos a részemről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos a részemről?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyok együtt az első barátnőmmel, neki is én vagyok az első, osztálytársak vagyunk.

Sajnos suliban, néha levegőnek néz mindig én megyek hozzá, más fiúkra is mosolyog, úgy beszél velem, mintha haverja lennék.. sulin kívül viszont, tök más, meg szokott írni, ha nem írok. Elvileg szeret engem, csak nem mutatja ki az érzéseit, mert ilyen típus, 2x próbáltam erről vele beszélni.. majd mondta, hogy nagyon szeret engem. Érzem egyébként .. de zavar már.

Mindig én igazítom hozzá az időmet, és elegem lett, hogy rám se néz ha néha elmegyek mellette.. Szóval úgy döntöttem, hogy azt mondom nem érek rá ezen a hétvégén randizni, mert dolgom lesz, ő 3 hete faterjánál volt, akkor is elmaradt. Egyébként nyáron tök normálisan meg voltunk.. Mindent én tettem a kapcsolatért, új helyekre viszem midig, és belefáradtam :(

16F


2014. okt. 2. 21:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha megint beszélek vele erről, akkor hisztisnek fog hinni, szóval én se akarok vele foglalkozni suliban, és ha nem változik, nem kap észbe, kénytelen leszek szakítani, nehéz lesz a részemről, mert nagyon szeretem, és nem változik, nem vagyok boldog suliban :(
2014. okt. 2. 21:07
 2/5 anonim ***** válasza:

Leszar téged.. csak jó vagy ha nincs más.. mert ugye te igazítod hozzá az idődet

Keress olyat akinek te vagy az első!

És osztálytárssal nem járunk, majd most megtudod miért.

2014. okt. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát lehet... de ha látszik rajtam, hogy nincs jókedvem megkérdezi, van-e valami baj, és neki is rosszabb lesz.
2014. okt. 2. 21:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nagyon ratapadsz, hagyj neki egy kis szabad teret. Hamar meg fog unni ha igy folytatod.
2014. okt. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hisztis vagy. A suli nem arra valo, hogy egymas nyakan logjatok, hagyj neki egy kis szabad teret.

En sem vagyok az a nagyon erzelemmutogatos fajta (lany vagyok), foleg tarsasagban, nem szeretem lenyomni masok torkan azt, hogy a baratommal enyelgek, Tarsasagban olyanok vagyunk, mint 2 haver, megis mindenki tudja, hogy egyutt vagyunk. Ha szeretitek egymast, az nem a kulvilagnak szol.

Lazits!

2014. okt. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!