Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, hogy próbáljátok felszed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy próbáljátok felszedni az osztálytársatokat? Milyen trükkökkel?

Figyelt kérdés
Köszi a választ
2014. okt. 2. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Értsd meg, hogy nagyon rossz a gondolkodásmódod. Beszűkült életet élsz. Nem találkozol és nem ismersz meg elég új embert.


Miért vállalnál ilyen kockázatot, hogy lejáratod magad előtte, vagy a közösséged előtt? Miért nem ismeretlen lányokat szólítasz meg az utcán/boltban/buszon, vagy éjszaka, szórakozóhelyeken?

2014. okt. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De legalább azt leírnád, hogy fiút vagy lányt akarsz felszedni. Nem, nem egyértelmű...
2014. okt. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Osztálytársnál csak akkor próbálkoznék, ha a kiszemeltem egyértelmű jeleket ad.
2014. okt. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Miért vállalnál ilyen kockázatot, hogy lejáratod magad előtte, vagy a közösséged előtt? Miért nem ismeretlen lányokat szólítasz meg az utcán/boltban/buszon, vagy éjszaka, szórakozóhelyeken?"


Mi a baj azzal, hogy az osztálytársával akar összejönni? Mi a baj azzal, hogy neki pont az egyik osztálytársa tetszik? És ugyan miért járatná le magát bárki előtt is? A saját osztálytársai, csak meg fogják érteni, vagy akkor nem kell nekik elmondani. Attól függ hány éves a kérdező. Ha 20, akkor nyugodtan menjen oda, kezdjen el vele beszélgetni, lehetőleg úgy, hogy ne kövesse őt el falka lány vagy fiú csapat, és akkor semmi akadálya annak, hogy össze jöjjenek. Kivéve, ha a másik fél nem akarja. De az, ha a baráttól/barátnőtől kérnek tanácsot, és hagyják hogy beleszóljon más a dolgukba, az régen rossz.

2014. okt. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha már trükkök akkor Barney Stinson Taktikai könyve :D
2014. okt. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Fiúk, hogy próbáljátok felszedni az osztálytársatokat?"


Ja ok. Tehát fiú vagy és lányt akarsz. Tudod ez nehezebb mint fordítva.

2014. okt. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4:

Ha elba-.ssza, akkor pletyka, beszédtéma lesz jó ideig a balf-.aszkodása a közösségen belül, igen.


Egyszerűen csak azt mondom, hogy legyen több opciója, legyen nyitottabb a világa. Tudod nekem meddig tetszettek szinte mindig osztálytársak, csoporttársak? Addig amíg sosem jártam el sehová, sosem ismertem meg új embereket. Gondolom látszik az összefüggés - Aki nem jár sehová, csak a családon kívül az osztálytársakkal tölt egy csomó időt, annak nagy eséllyel fog osztálytárs tetszeni. Aminek a hátulütőit már leírtam. Azért kicsit vegyük már kézbe a sorsunkat és ne csináljunk úgy, mintha minden csak véletlenül történne.

2014. okt. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy a kérdező nem jár el szórakozóhelyekre. Ott csak olyanokat lehet felszedni, akik rövid kapcsolatra vágynak, ráadásul igényesek a semmire, ők meg semmit nem tudnak nyújtani. Nem véletlenül nem járok el.
2014. okt. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8:

Jó, akkor hagyjuk az éjszakai szórakozóhelyeket!


Beszélgessünk a nappali ismerkedésről. Arról, hogy nappal, józanon egy számodra teljesen ismeretlen, de tetsző lányhoz odamész az utcán, a boltban, a buszon vagy bárhol, megszólítod, röviden megkedvelteted magad vele és elkéred a telefonszámát hogy később találkozzatok.


Erre mi a kifogás?

2014. okt. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Huxx válasza:
szerintem legy kedves vele,torodj vele,hozd zavarba
2015. jan. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!