Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Örökre vége szerintem, szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökre vége szerintem, szerintetek is?

Figyelt kérdés
Régen egy sráccal bejöttünk sokáig egymásnak, de nem jöttünk össze mert pár féltékeny ember betett nekünk sokszor. most mégis úgy jött, ki hogy megutáltuk egymást! én már sose fogadnám vissza, mert bunkó, és amióta gimisek vagyunk egyszer se szóltunk egymáshoz, én már le is tiltottam face-en. ha folyosón meglátom képtelen vagyok mosolyogni, szinte bemenekülök a terembe, mert idegesít. utálom, ha néz, ha a folyosón van mindig keresztülnézek rajta. szerintem részemről vége, sose tudnék bízni benne többé!

#pasi #gigolo #menj a francba
2014. okt. 2. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
és akkor mi a kérdés?
2014. okt. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem értem ő miért utál engem? én jogosan utálom, de ő engem miért?
2014. okt. 2. 23:08
 3/5 anonim ***** válasza:
1-es ez a helyes válasz:),szerintem is vége.
2014. okt. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és még mielőtt kitalálná valaki, nem, nem ver hevesebben már a szívem. a múlt jut eszembe, a homályos múlt, a vele kapcsolatos rossz emlékeim. tőle éppen hogy nem emelkedik a pulzusom.
2014. okt. 2. 23:11
 5/5 A kérdező kommentje:
ja, szerintem is.
2014. okt. 2. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!