Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg senki nem tud elfogadn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg senki nem tud elfogadni egy olyan embert akinek eddig kemény élete volt?

Figyelt kérdés

Nem volt könnyű életem és most se az.. Hip-Hopot hallatok és stílusom is az. Ez most tényleg elég ahhoz hogy senkinek se kelljek?

16/f



2012. jún. 27. 09:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

16-évesen még nem lehet nehéz életed.


Tudom most én vagyok a köcsög, stb. De én is csak 18 vagyok, és ugyanezt gondoltam, de ahhoz képest aki mondjuk 1-edül él és folyamat dolgozik, és megvan épp a kajára való, ahhoz képest mi senkik vagyunk...


Az hogy hip-hop-ot hallgatsz attól mér lennél más mint a többi?


Az önsajnáltatás meg nem nagy erény

2012. jún. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem volt könnyű életed? És a Volt-on van a hangsúly.

Mit éltél te eddig?? Az, hogy mit hallgatsz marhára nem mérvadó...

2012. jún. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hip hop stílus? Szóval van pénzed stílus szerint öltözködni.

Lehet, hogy rosszul gondolom, de én barátnőm pasijáról gondolom, hogy kemény élete volt, mert lelépett az apjuk, aki amúgy is verte, majd 15-16 évesen lebénult az anyja, és hogy ne haljon éhen, félbehagyta a sulit, hogy dolgozhasson. Kb heti 7 napot melózott, éjjel nappal, és így épp nem hal éhen.

Arra már nem volt pénze, hogy "stílus szerint" öltözködjön.

Szóval szerintem neked csak kamaszpanaszaid vannak, nem kemény életed.

2012. jún. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

tudni akarod?

8 éves korom óta az utca nevel, apám 10 éves koromban rákban meghalt, anyám megpróbált öngyilkos lenni aztán elhagyott.. aztán a mentálisan beteg nagynénémhez kerültem aki terrorizált, most anyámmal és a nevelőapámmal lakok együtt aki alkoholista és folyton csak az ordítozás és veszekedés van, többször volt hogy inkább nem mentem haza pár napig.. és még elég sok dolog volt amit most inkább nem részletezek..

2012. jún. 27. 09:16
 5/16 A kérdező kommentje:
nagyon sok pénzem van rá tényleg.. krva gazdag vagyok.. lakbérre alig pénzünk..
2012. jún. 27. 09:18
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekem is kemény életem volt ( 15/F)

Szerencsére most már nem az!

És tudom milyen érzés amikor mondják, hogy milyen kemény élete lehetett egy 15/16 évesnek..

Pedig igenis lehet kemény!

Nekem is az volt, hála Istennek már nem az, bár a családban mindennapos viták vannak, de ez a minimális dolog ami eddig történt! De nemsokára már elmegyek egy másik városba, koliba, és te meg nyugodj meg már 1 éve van párom, és mindenről tud, de ezzel nem foglalkozunk, éljük az életünket!

Szóval nyugodj meg te is biztos találsz magadnak egy nagyszerű, hűséges lányt te is!!

2012. jún. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
9:10-es: Öröm hallani, hogy 18 évesen van olyan srác, aki még így gondolkodik. Ha sokan vagytok ilyenek, talán mégis van jövője a társadalomnak...
2012. jún. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az hogy nehéz életed volt/van nem hinném hogy kizáró ok egy lánynak. Az a fontos, hogy legyed életcélod, látszódjon a törekvés, hogy Te jobban akarsz élni (és jobban is fogsz!!!), mint a szüleid. Legyen munkahelyed vagy tanulj tovább, ne szokj rá a mértéktelen alkoholfogyasztásra. Az a visszataszító, ha valaki csak úgy elvan, nem csinál semmit és sajnáltatja magát. Ha látszik, hogy törekszik, próbál jobb helyzetet teremteni, akkor az se gond ha kevés pénze van. Sok sikert és kitartást!
2012. jún. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

16 évesen kár aról beszélni, hogy mennyire kemény volt az élted. Sajnálatos az, ami eddig történt, de ez még nem az egész élet.

Másrészt: stílus, zene, "kemény élet" nem befolyásolják azt, hogy kellesz-e valakimek. Értelmi/szellemi képességek, kommunikáció, hozzáállás, ápoltság stb. sokkal inkább....

A világfájdalom és az "engem nem ért meg senki" ma már unalmas. Nem ez a világ a létező legrosszabb, és - persze ez jórészt rajtad múlik - téged is megértenek az emberek.

Viselkedj normálisan, légy nyitott a körülötted lévőkre, ez rendbe fogja hozni az emberi kapcsolataidat, és lesznek lányok is.

2012. jún. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
Akkor vagy igazán kemény ember, ha semmi sem látszik rajtad azokból, amik történtek veled. Ha pedig egyszer összejössz valakivel, és egy idő után kérdez, és te mesélsz neki, leesik majd az álla és csodálni fogja az erődet és kitartásodat. A zene meg nem kizáró ok. A nyavalygás annál inkább.
2012. jún. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!