Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "A hűség alkoholban és drogokb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"A hűség alkoholban és drogokban oldódik". Miért mondta ezt, hogyha hűséges hozzám?

Figyelt kérdés

A barátom most fog érettségizni, és lesz ugye a szalagavató afterparty... Engem meg sem kérdezett hogy mennék-e (még ha tudja is h nem, szerintem illene megkérdezni), és mondta hogy igazából nincs is kedve, de az osztálytársai majd rábeszélik h menjen. Tudom h lesznek ott lányok, hogyha iszik akkor "fura" és aggódom... Nem benne nem bízom, hanem a többi részeg lányban, és hogy meglazítják a gátlásait. A kérdésben szereplő mondatot mondta nekem, de rögtön tisztázta is h neki meg sem fordult a fejében hogy megcsaljon...


Milyen egy ilyen after party? Van okom aggódni?


2014. okt. 4. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
az fura, hogy nem hívott meg
2014. okt. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 DanteSparda ***** válasza:
a leirtak alapján a pasid egy szánalmas lúzer nem is értem minek jársz vele
2014. okt. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 PearlDiver ***** válasza:
Az, hogy milyen lesz a parti, az osztály tahósági szintjétől függ. Nekünk pl tök laza volt, senki nem kavart össze senkivel, kocsmatúráztunk meg beszélgettünk, hülyéskedtünk egész éjszaka. Kérd meg a barátodat, hogy ne engedje a lányokat magára mászni, kb ez minden amit tehetsz.
2014. okt. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 SullaFelix89 ***** válasza:

Ha a barátod oszt társnői 4 év alatt nem másztak a barátodra akkor a szalagavató partyn sem fognak akármennyit isznak.


Esetleg a barátod használhatja ki őket ha magatehetetlenek és ő egy undorító görény, de gondolom nem az.

2014. okt. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#1-es


tudja h sosem iszok és nem szeretem az ilyen partikat. gondolom ezért nem hívott meg :/

2014. okt. 4. 10:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nem a szalagavató afterparty, mett az a szalagavató után aznap este van. Ami most lesz azt érettségi bankettnek hívják, tanárok is mennek, és SENKI nem viszi a párját. Ez mindig, mindenkinél így van, ezen ne akadj ki.
2014. okt. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a szalagavató afterpartyról írtam, nem a bankettről! Értelmezd már a kérdést. Az, hogy most érettségizik, csak egy mellékes információ, hogy az ő SZALAGAVATÓ AFTERPARTYja lesz
2014. okt. 4. 10:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy valamit félre értek, és be kell szólni? Akkor csak főlj a saját levedben. Mondjuk ha innen nézem, sztem azért mondta, mert alapozza a mentséget, ha mégis lesz vmi.
2014. okt. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!