Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem csókol meg, nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem csókol meg, nincs előjáték, csak berakja és kész. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Pedig feleségül vett,de így nem érzem,hogy szeretne.Romantikára vágyom,hiába beszéltem vele már sokszor erről,nem változtat.Már a váláson is gondolkozom.Légyszi adjatok nekem tanácsot.Egyébként csak 8 hónapja házasodtunk össze.Ő sokszor azt mondja,hogy fáradt.

2014. okt. 4. 13:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát pedig szerintem a szex alapvető része az érzelmek.
2014. okt. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom,szeret e egyáltalán vagy csak egyszerűen ilyen,neki ez a normális
2014. okt. 4. 13:17
 3/18 anonim ***** válasza:

Házasságkötésetek előtt is ilyen volt, vagy az utóbbi időben változott meg ilyenné?

Miért hagyod magad, hogy csak úgy berakja? Ennyire erősen lefog, hogy ki se tudsz szabadulni a fogása alól?

Mivel az eddigi beszélgetésetek hatástalan volt, jó lenne ha beszélgetési stílus stratégiát változtatnál, hátha ez eredményesebb lesz.

2014. okt. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ilyen volt,de nem ennyire.Én mondtam neki szépen is,volt,hogy vita volt belőle.Azt mondta,hogy másoknak nem volt ezzel baja
2014. okt. 4. 13:20
 5/18 GipszI ***** válasza:
Mondd meg neki egészen konkrétan hogy mit szeretnél. Tehát szex előtt neked milyen bemelegitesre van szükséged. Ha nem hajlando változni, hagyd ott a f*-ba.
2014. okt. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem fog le erősen,egyszerűen egy eszköznek érzem magam és nem feleségnek
2014. okt. 4. 13:22
 7/18 anonim ***** válasza:

Nos, az, hogy másokkal nem volt baja, az egy dolog! De Te nem más vagy!!! Ennyire nehezen esik le neki ez a dolog????

Jobb lenne ezt nyomatékosítani benne, hogy te nem egy tárgy vagy, hogy csak ki-be tegye neked, hanem neked szükséged lenne az előjátékokra is.

Ha meg képtelen ezt megérteni, akkor szakítsatok!

2014. okt. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Sajnos képtelen megérteni.Már annyiszor szóltam erről,és mintha meg sem hallaná.
2014. okt. 4. 13:28
 9/18 anonim ***** válasza:
Ismerj meg engem! Nekem is ez hiányzott a volt barátnőmmel! Ő sem akart csókolózni, és az orális szexet sem szerette. Csókolni akkor csókolt, azt mondta ha úgy érzi és jó neki.Szex közben viszont fantasztikusan csókolt.
2014. okt. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Dobd ki,majd akkor meggondolja mit vesztett.Ja és nagyon sok srác rohangál odakint,aki megbecsülne és szeretne téged,szóval nyugodtan.
2014. okt. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!