Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem csókol meg, nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem csókol meg, nincs előjáték, csak berakja és kész. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Pedig feleségül vett,de így nem érzem,hogy szeretne.Romantikára vágyom,hiába beszéltem vele már sokszor erről,nem változtat.Már a váláson is gondolkozom.Légyszi adjatok nekem tanácsot.Egyébként csak 8 hónapja házasodtunk össze.Ő sokszor azt mondja,hogy fáradt.

2014. okt. 4. 13:14
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
De ő szex közben sem csókol meg.Köszi de amíg vele vagyok én nem csalom meg.
2014. okt. 4. 13:31
 12/18 Költőnő? ***** válasza:
100%

Ha ilyen volt mindig, minek mentél hozzá?

A jó szex a jó párkapcsolat egyik alapja.

2014. okt. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Igaza van annak aki azt írta,hogy sokan megbecsülnének.Köszi a bíztatást.
2014. okt. 4. 13:33
 14/18 A kérdező kommentje:
Azért mentem hozzá,mert szerettem,de sajnos így már kezdek belőle kiábrándulni.Meg hülye voltam,azért mentem hozzá
2014. okt. 4. 13:35
 15/18 anonim ***** válasza:
De te hagyod, hogy így viselkedjen... Jogos, hogy nem élvezed így az együttlétet. Válj el tőle, majd lesz ennél jobb.
2014. okt. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem fogom hagyni,mert besokalltam már,ide is azért írtam,hogy ti ezt hogyan látjátok
2014. okt. 4. 13:45
 17/18 Költőnő? ***** válasza:
100%

Nézd, ha gyakorlatilag sz***ik a te igényeidre, akkor érdekes fogalmai vannak szeretetről, szerelemről...

Ha eddig nem változott, miért tenné; szex így is van...

Amit én a helyedben tennék, az az h szépen elmondanám neki h ez rád milyen hatással van és h ennek bizony már most vannak komolyabb következményei. Ha felfogja, h ez mit jelent; kapna még egy utolsó esélyt.

Ha nem, hát nem.

Innentől úgyis csak idő kérdése és ennyi.

2014. okt. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Az nagyon meglep, hogy nem szeret csókolózni. :OOO Szerintem a fiúknak legalább a 99%-a odavan azért, ha egy lánnyal csókolózhat. Imádjuk csinálni.


31/f

2014. okt. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!