Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiányzik, ha én szakítot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik, ha én szakítottam?

Figyelt kérdés

Elhagytam a barátomat egy másik fiú miatt. A kapcsolat a végére eléggé ellaposodott, úgy éreztem, hogy nem szeretem és egy másik pasi lépett az életembe, aki levett a lábamról. Azóta vele vagyok, jól megvagyunk, de úgy érzem, hogy egyre jobban hiányzik az exem. Pedig nem beszélünk, semmi kontakt nincs vele, annyi, hogy néha találkozunk a vonaton amikor Peste megyünk be mind2-en. Ilyenkor jól elbeszélgetünk, de nem volt eddig semmi. Látom rajta, hogy sokat változott, sportolni kezdett és ha látom akkor utána mindig nagyon hiányzik. Volt már veletek ilyen?


L/22


2014. okt. 4. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez természetes, hiszen x ideig vele voltál, ez nem múlik el nyomtalanul.
2014. okt. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, volt velem is ilyen... Megszeretni valakit, es szerelmesnek lenni, ket kulon dolog... Igaz, nem voltal mar szerelmes, de nyilvan szeretted, es ha elvesztunk valakit, akit szeretunk, mégha már nem is ugy, mint kene, az faj... Majd elmulik...
2014. okt. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én vissza nem engednelek!
2014. okt. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kicsi lehet a szakítószilárdságod.
2014. okt. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!