Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszik azt az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt az emberek, hogy a múltbéli tapasztalatoktól lesz jobb, ügyesebb valaki, ez nem az ember hozzáállásától függ?

Figyelt kérdés
Ezt azért nem értem, mert friss kapcsolatban is össze kell csiszolódnia a két félnek, más igények, vágyak, szokások miatt, szexnél is ugyanez. Ezért nem tudom megérteni azokat akik emiatt panaszkodnak.
2014. okt. 3. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Ez alapvetően így van szerintem.

Sok ember azt hiszi, hogy minden ember egyedi kis hópehely. Megismételhetetlen csoda. - Na ez a világ legnagyobb hülyesége, egy undorító nagy hazugság. Az emberek alapvetően egyformák és egy-két tucat személyiségtípusba bele lehet sorolni a ma élő emberek 90%-át (lehet hogy túl sok személyiségtípust mondtam).


Sokkal jobb vagyok kezdeményezésben, ismerkedésben, randizásban, szexben, kapcsolatokban, mint voltam 5 éve. Nagyon-nagyon sok tapasztalat miatt. Tudom hogy mit kell csináln ahhoz, hogy egy lány minél nagyobb eséllyel bolonduljon belém. Tudom mit kell csinálni ahhoz, hogy megadja a számát, hogy jól érezze magát velem a randin, hogy minél hamarabb szexeljek vele, hogy mindkettőnknek jó legyen egy kapcsolat.

Alapvetően azért, mert rájöttem, hogy mik azok az általános dolgok, amik minden nőnél (vagy 10-ből 9, 8, 7) nőnél ugyanúgy működnek szinte.

2014. okt. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gondolj a focistákra ha valaki 10 éve játszik több tízezer ember előtt és most hirtelen klubot vált akkor sokkal könnyebben hozzászokik az újdonságokhoz, mint aki először lép pályára 30.000. fanatikus előtt.
2014. okt. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az ember hozzáállása a múltbéli tapasztalatoktól is függ, nem csekély mértékben. Azokból tanulunk, tehát a hozzáállás mindig más ennek függvényében. Abban igazad van, hogy lassú összeérés van, amit nem is jó siettetni.
2014. okt. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó de van akinek úgy alakul az élete, hogy kimarad az életéből még idősebb korban is, de attól még nem áll meg a fejlődésben. Aztán az első kapcsolatában nagyon összeszedi magát. Azért van különbség egy kezdő tini és egy kezdő felnőtt között.
2014. okt. 3. 09:22
 5/9 anonim ***** válasza:

És aki életében egy emberrel randizott/kezdeményezett/ismerkedett/szexelt, az ezekben vajon mennyire lehet jó?


Szerinted miért van a csajozásban annyi béna 20-30-as férfi? Részben mert valaki azt hazudta nekik, hogy "majd úgy is jön magától idővel". Hát a lóf-.aszt. Egy tapasztalatlan 15 éves pont olyan a nőknél mint egy tapasztalatlan 25 vagy 35 éves. Minden a kézzelfogható tapasztalattal jön.

2014. okt. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vannak emberek akik erre panaszkodnak? A megismerés/tapasztalatszerzés egy örömteli folyamat, max feszültség van az emberben, amíg kevésben volt része. De az élet amúgy is úgy jó, ha tartunk tőle de mégis leküzdjük az akadályokat.


Ha valaki ilyesmi miatt panaszkodik, az csak a felesleges para. Mint pici korban félni a sötéttől. Aztán mégse ettek meg annyi gyereket a szekrényben/ágy alatt lakó szörnyek.

2014. okt. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#5 Miért ba..meg az jobb, ha valaki túl görcsösen akarja, és ezért nem jön össze neki? A jön magátólt arra értik az emberek, hogy ne parázzon azon, hogy nincs senkije, mert annál nehezebben fog összejönni. Ezt már megtapasztaltam egy párszor. Nem kéne versenyezni a korral, nem kéne birka módjára megfelelni a társadalomnak és már kevesebb önbizalom hiányos lenne!
2014. okt. 3. 09:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki tanul belőle akkor jó is....de a legtöbb embernek nem tanulság marad meg,hanem egy jó kis csomag amit az új pár "élvezhet".
2014. okt. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7

Magadnak kell megfelelni. Szexelni akarsz sok nővel? VAGY AKÁR CSAK EGGYEL? Akkor kezdeményezz náluk. Járj el este bulizni és alkohol hatása alatt kezdeményezz minél több csinos lánynál. De ha nem jársz el bulizni, akkor is ott a lehetőség, hogy nappal kezdeményezz bárhol lányoknál. A buszon, az utcán, a boltban, stb.


Egy férfi számára nincs is nagyobb hülyeség, mint hogy "majd jön magától". Nem, nem jön magától. Tenned kell érte, hogyha sikereket (vagy akár csak egy sikert) is akarsz a nőknél. A férfi legnagyobb ellensége önmaga a nőknél elérhető sikerekben, mert a rossz gondolkodásmódjával bekorlátozza a saját létét, életét.


(De ha lány vagy, akkor visszavonok mindent.)

2014. okt. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!