Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20év felettieknél hogy megy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20év felettieknél hogy megy, egyből szex vagy volt hogy előtte csak pettingeltetek?

Figyelt kérdés
2014. okt. 4. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ahogy haladunk. Van olyan csaj, aki csak pl. simogatást, ujjazást enged az első randin. Volt olyan, aki le is szopott, de dugni még nem engedett.


De általában igen, az a normális és általános hogy a szex ugyanazon a randin történik, amikor előtte petting is.


Szóval nincs olyan, hogy most petting, aztán majd a következő randin szex. Ez nagyon ritka.

2014. okt. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Te fiú vagy lány vagy?

2014. okt. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
lány, de érdekel mindkét nem véleménye. én elég hamar ágyba tudnék menni, de egyrészt idő kell még feloldódom meg megbízok a másikban, és nem tudom mi a "helyes" idő, hogy ne csak szexre kelljek. tudom hogy nem ettől függ,de nem akarok könnyűvérűnek látszani.
2014. okt. 4. 19:12
 4/4 anonim válasza:
1 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel és múlthéten aludt nálunk először. Megtörtént majdnem aminek kellett de mikor kellett egy kis segítség h keményebb legyen nem akarta szájába venni. Később kiderült h még soha nem szopott, ujjazni meg engedett. Tegnap is nálunk aludt meg is beszéltuk a dolgokat bár mensije volt de legalább már merte verni
2014. okt. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!