Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után. Hogy legyek túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után. Hogy legyek túl?

Figyelt kérdés

2 hete szakítottam a volt barátommal, mert már nem szeretett, és jött egy másik lány, aki fontosabb lett neki. Most pedig elég gyakran látom vele,(nem tudok ellene tenni) nagyon fáj. Én még szeretem. Mit tegyek, hogy kicsit legalább enyhüljön a fájdalmam?

2 éves kapcsolat csak ennyit ért neki. :(


2014. okt. 4. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Részvétem :-(((( Rendes lanynak tunsz, ezert nem ajanlom fel a vigasz szexet... Mmint nem velem, hanem megoldasnak.. Az enyhit a fajdalmon, de a rendes lanyok nem elnek vele
2014. okt. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2 év? Lényegtelen h most 1 , 2 vagy 5 év múlva szakítotok. Vége ennyi. És nincs mire várnia, nem kell gyászolnia a kapcsolatot, ha adódik egy új remény akkor meg kell próbálni.


Neked is ezt kell tenned :)

2014. okt. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1., Mióta szakítottunk, több hirtelen több fiú kezdett udvarolni, de nemhogy szexet, semmit nem akarok tőlük. Tisztességes akarok maradni, akkor is, ha nagyon el vagyok keseredve. Már több kapcsolatba is belekezdhettem volna ezalatt a két hét alatt, de képtelen lennék bárkit is kihasználni...


2., Köszönöm. :/

2014. okt. 4. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!