Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy értessem meg vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg vele, hogy zaklatással semmire se megy?

Figyelt kérdés

Elveszítettem a szüzességemet egy nálam fiatalabb sráccal és még jó néhány alkalommal együtt voltunk... Nincs semmi baj vele, mert nagyon helyes, udvarias, magabiztos, szinte tökéletes. Viszont mégsem lehetünk együtt és ezt képtelen elfogadni.

De hiába keres folyton, küld virágokat, ajándékokat... Nem szeretném, hogy ezt csinálja, így is elég nehéz ez.



Már próbáltam vele beszélni, hatástalan volt.


2014. okt. 5. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Minek kellett vele lefeküdnöd?
2014. okt. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2 évvel fiatalabb nálam, nem vagyok pedofil.
2014. okt. 5. 12:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy külföldre költözöl.Szerintem veszi a lapot.Utána tiltsd töröld le mindenhonnan.
2014. okt. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak két évvel fiatalabb, miért ne lehetnétek együtt?
2014. okt. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mert nem lehet. Bonyolult, de én is szívesebben lennék mellette, mint ennyire ellen.

Viszont tudom, hogy semmi jó nem származna a mi kapcsolatunkból.

2014. okt. 5. 13:06
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
És miből vontad le ezt a konklúziót? Másrészt most láthatóan te játszol csak az érzéseivel. Ő beléd szeretett, te meg dobod, mint egy használt zsepit.
2014. okt. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem akarsz olyannal járni,aki elvette a szüzességed.Mondjuk te rontottad el. Amikor a farka benned volt, akkor nem érezted gáznak a dolgot?! :D
2014. okt. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
szoval kihasznaltad hogy te ne legyel szuz 24 evesen.
2014. okt. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű:

Megmondod neki, hogy megpróbáltátok. Nem bántad meg, de ez hosszú távon neked nem tetszik. Ennyi. Vége. Ha akar róla beszélni, meg tudod hallgatni, de nem fog megváltozni a véleményed. Lesz még az életében más nő is, aki az övé lehet, de nem te.

2014. okt. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!