Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálam kb 3 centivel magasabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálam kb 3 centivel magasabb a pasi. Én 165 vagyok. Most akkor szemét vagyok, hogy ez zavar engem?

Figyelt kérdés
Most ismerkedtem meg valakivel, minden rendben van vele, de az hogy ennyire alacsony az nagyon zavar :(
2014. okt. 5. 15:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

"minden rendben van vele, de az hogy ennyire alacsony az nagyon zavar :("


Az nem zavar, hogy te még nála is három centivel alacsonyabb vagy? :-)

2014. okt. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Felületes vagyok igen...de ezt eddig nem tudtam magamról. Egyébként nem kicsi a mellem :D "sajnos" elég jó testem van.


9-es neked viszont igazad van...ha ennek ellenére bele tudok szeretni, akkor nem lehet gond...

2014. okt. 5. 15:09
 13/23 anonim válasza:

Szemétnek nem mondanálak... De Ő nem tud változtatni ezen, meg nem tehet róla, ez genetika. Ne mond bele a szemébe, ha nem akarsz vele összejönni emiatt, hogy ez a bajod, mert nagyon sértő lehet...


26/F (173 cm magas :D)

2014. okt. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Nyilván nem fogom sértegetni :)
2014. okt. 5. 15:14
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
nagy tini szerelmek a magasságon áll vagy bukik,semmibe sem néznélek a srác helyében,undorító...de ha ez kell neki meg is érdemli.
2014. okt. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. okt. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Mennyi akkor az idealis magassag szerinted??
2014. okt. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem vagy szemét, de ne álltasd őt tovább, mondd meg neki, hogy nem szeretnél tőle semmit és keresgélj tovább. Én kicsit magasabb vagyok nálad, de azt szeretem, ha jóval magasabb nálam egy férfi, így 180 alatti párom még sosem volt, valamiért nem érzem magam jól mellettük, ez van. De nem is szoktam őket hitegetni, miután kiderül, hogy ez nem passzol.
2014. okt. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
szerintem is hagyd, majd talál valami normális lányt akit nem érdekli, hogy milyen magas
2014. okt. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Biztos ezért nem vagyok normális, mert akaratomon kívül zavar -.-


Az értelmes válaszokat köszönöm. Adok neki esélyt, ha fogok érezni iránta, akkor ez van.

2014. okt. 5. 15:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!