Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a párkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a párkapcsolatban a szünetről?

Figyelt kérdés

A barátommal kedd óta szünetet tartunk a kérésére.

Állítása szerint nagyon szeret, nem akar elveszíteni..

de most mégis szünetet kért, mert én nem hallgatom meg soha amit ő akar mesélni, mindig csak én beszélek, és azt mondja önző vagyok. Nem akarok elveszíteni.. de mégis félek attól hogy így alakul. mit tegyek? meg se hallgat. felhívtam nem akart beszélni.. tegnap véletlen szerűen találkoztunk, és meg se állt szinte.. ( jó épp ment a busza.. és nem akarta lekésni..) de mégis.. :S

olyan tanácstalan vagyok :S lesz még jó a kapcsolatunk? egyáltalán lesz még ebből kapcsolat?


2010. jan. 22. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem nagyon
2010. jan. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem akarnálak mézes-mázos madzagokkal hiú reményekbe kergetni. Szerintem amúgy sem olyan jó dolog a "szünet". Persze ez csak egy vélemény. De én már nem szívesen mennék vissza egy kapcsolatba, mert az bántaná a hiúságomat. Akkor inkább ne legyen senkim, minthogy csak egy kiegészítő legyek, vagy egy kutya. Remélem, érted...
2010. jan. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak a főkérdést olvastam el, de a válaszom az hogy a szerelemben meg a párkapcsolatban nincs olyan hogy szünet. Ha már valamiért szüneteltetni kell akkor az már nem az igazi.
2010. jan. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha egy kapcsolat alapvetően jó, akkor mindenféle szünet csak azt erősíti az emberben, hogy nem akar a másik nélkül lenni.

Itt viszont gondolom, nem ez a helyzet:S Reménykedj, hogy nemsokára újra "folytatjátok", és fogadd meg nagyon alaposan amit mondott, mert egy kapcsolat nem működik úgy, ha az egyik fél nem hallgatja meg a másikat. Egyébként szerintem az, hogy nem figyelt rád, vagy azt jelenti hogy tudatosan próbálja távol tartani magát tőled hogy rájöjjön akarja e folytatni, vagy már tényleg nem érdekled - csak ő tudhatja, mi zajlik le most a lelkében, de sok jót nem jelent a viselkedése, az biztos.

2010. jan. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.. és értem... csak a nagy baj h szeretem.. nagyon :S
2010. jan. 22. 18:13
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartanék sosem szünetet. Vagy szeret(em), vagy nem.
2010. jan. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
olyan nincs hogy szünet... vagy együtt vagytok, vagy nem... olyan nincs, hogy például most jajjj szünet, félredugizok párszor, majd vége a szünetnek, és jajj hát meg se csaltalak, mert szünet volt... ez fa¤¤ság
2010. jan. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hat en nem tudom...de ha meg szeret es fontos vagy neki akkor keresni fog...;)
2010. jan. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!