Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A féltékenység az önbizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A féltékenység az önbizalom hiánya?

Figyelt kérdés
2014. okt. 6. 12:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Többnyire igen.
2014. okt. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
Minek féltékenynek lenni? Akit el lehet vinni azért nem kár.
2014. okt. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

#2-es tökéletesen igazad van, ám nem válasz a kérdésre...pontosabban egy másik kérdésre válasz.

De hogy a kérdésre is válaszoljak: tapasztalatból mondom, hogy igen a TÚLZOTT féltékenység egyértelműen az önbizalomhiány jele. Egy pici féltékenység persze még egészséges és bele is fér...

2014. okt. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is féltékeny típus vagyok, mind a mai napig. 2 éve a barátnőm legjobb bartnője járt egy pasassal közel egy évig. A barátnőm mindig vele példálozott hogy nézzem meg a srácot egyáltalán nem féltékeny és milyen jól meg vannak. Az elejétől fogva tudtam hogy nincs valami rendben a sráccal. És mit ad Isten?! a srác lebukott egy csajjal majd kiderült hogy azalatt az ~1 év alatt szinte végig csalta a lányt. Ezzel azt akarom mondani hogy igen lehet hogy van ebben az önbizalomhiányos dologban valami, de általában arra vagyunk féltékenyek akit féltünk elveszíteni, szóval szerintem a szeretet jele is!
2014. okt. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kis mértékben a szeretet jele igen, de túlzott mértékben fojtogató és önző dolog. Gondolom a kérdező az ok nélküli féltékenykedésre gondol.
2014. okt. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen
2014. okt. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Soha. Nekem van önbizalom hiány, de soha nem voltam féltékeny. Ez nagy hülyeség!
2014. okt. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akár. De inkább a kisajátítás vagy birtoklási vágy.
2014. okt. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Inkább erős birtoklási vágy.
2014. okt. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A féltékenység a BIZALOM és ÖNBIZALOM HIÁNYA!

.

Nem bízol benne és nem bízol magadban sem, hogy meg tudod tartani.

2014. okt. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!